FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM

27/08/19  Blog MP: INTER - Lecce 4:0
05/08/19  Blog MP: Tottenham - INTER 1:1, 3:4 po pen.
29/07/19  Blog MP: PSG - Inter 1:1, 5:6 pen.
24/07/19  Blog MP: INTER - Juventus 1:1, 3:4 po pen.
Všechny články
Novinky
07/02/21  Inter v těchto dnech vyřešil tři obchody, k jejichž plnění byl dle serveru Calcio e Finanza zavázán.

Antonio CANDREVA v létě odcházel do Sampdorie na hostování s opcí. Ta se měla zaktivovat ve chvíli, kdy od tohoto měsíce uhraje janovský klub první bod. Sampdoria remizovala s Beneventem a Interu tak zaplatí 2,5 mil. eur.

Opcí disponuje také Neapol u Mattea POLITANA. Ten před rokem opustil Inter a odešel na 18ti měsíční hostování s povinnou opcí. Inter tak po sezoně obdrží 19 mil. eur. Stejně jako Candreva se tedy již do Interu nevrátí.

Kmenovým hráčem Interu se naopak stává Matteo DARMIAN. Nerazzurri křídelního beka vykoupili za 2,5 mil. eur po páteční výhře nad Fiorentinou.
25/09/20  Oficiálně už je pryč také Antonio Candreva. Zkušený záložník odchází do Sampdorie Janov.V Interu odehrál 151 zápasů, vstřelil 18 gólů a přidal 31 asistencí.
25/09/20  Di Marzio (Sky Sport): “Candreva prestupuje do Sampdorie, hotová vec. Inter inkasuje €2,5M.”
29/07/20  Pár statistik ze včerejšího zápasu: Candreva odehrál svůj 150. zápas v černomodrém dresu, Borja Valero pokořil hranici 100 zápasů za Inter. Lautaro Martínez vstřelil v této sezoně 4 branky mimo vápno v Serii A. Posledním naším hráčem, který byl v tomto směru lepší, byl Zlatan Ibrahimovič. Cristiano Biraghi je po Gosensovi z Atalanty druhým nejlepším nahrávačem mezi obránci. Přihrál již na 6 gólů! Pokud Inter vyhraje v posledním kole, vyrovná počet bodů ze sezony 2009/10, kdy 82 bodů stačilo na titul. Zároveň jsme velmi blízko tomu mít nejlepší obranu v Itálii (aktuálně 36 inkasovaných gólů).
10/07/20  Inter tápe. Znovu předvedl jen průměrný výkon a přesto byl blízko k výhře. Závěry zápasů mu ale nevycházejí a tak na hřišti Verony pouze remizoval ve 31.kole Serie A 2:2. Domácí se dostali po zaváhání černomodré obrany do vedení již ve 3.minutě. Na Inter nasadili vysunutý presink a dlouho mu zatápěli. Během chvíle měli další dvě velké šance na zvýšení. Náročný styl hry ale udržet nedokázali a tak se zápas vyrovnal. Gólově ho srovnal ve 49.minutě Candreva. O 6 minut později stejný hráč centroval a Di Marco si srazil míč do sítě. Inter vedl a dařilo se mu kontrolovat hru a Veronu do ničeho nepouštět. Stačil však jeden útok a jeho podcenění a v 86.minutě bylo srovnáno. Inter v tabulce klesl na čtvrtou příčku.

03/07/20  Vede Candreva, druhý je Brozovič a třetí Sanchéz? Že nevíte, o co se jedná? Jde o pořadí nejlepších nahrávačů na góly. Odehráno je 29 zápasů v Serii A a Antonio Candreva má z 24 startů hned 7 asistencí. V průměru hrál v každém zápase 63 minut. Druhý je Marcelo Brozovič s 5 nahrávkami, startů má na kontě sice o jeden méně, ale v počtu minut je lepší o 476, což dělá průměr na zápas 86 minut. Třetí Alexis Sanchéz má 4 asistence. Stihl je během 13 startů, v kterých hrál průměrně pouhých 30 minut. Čistě matematicky, kdyby odehrál Alexis stejně minut jako Candreva měl by asistencí 16!
03/07/20  Inter se střelecky probudil a vděčí tomu velkému počtu hráčů. Již to není jen Lukaku a Lautaro. V posledních 3 zápasech dali černomodří 11 branek a podělilo se o ně 11 různých střelců. Zajímavé je, že mezi nimi není druhý nejlepší střelec 12gólový Lautaro Martínez. Pokud bychom šli však ještě o jeden zápas dozadu, byl to právě on, kdo dal druhý gól Sampdorii a tak platí, že 12 posledních branek dalo 12 jiných hráčů. Obdivuhodná bilance.

Inter skóroval 4 a více branek v sezoně již pětkrát a pouze Atalanta je v tomto směru lepší.

Co se týká aktuální střelecké tabulky Serie A, tak Romelu Lukakovi patří s 19 góly (5 penalt) třetí příčka. Druhý je Ronaldo (24, 9 penalty), jasně vede Immobile s 29 kousky, ale hned 11 jich dal z penalt. Bez penalt by tabulka kanonýrů vypadala stejně, jen rozestupy by byly výrazně menší - 18, 15 a 14. Iličić by z Atalanty by ale Lukaka s 15 brankami přeskočil. Lautaro je v normálním pořadí na dělené 10.příčce.

V samotném Interu stačí na třetí příčku jen tři branky. Ty má na kontě pět hráčů - Candreva, Brozovič, De Vrij, Sensi a Gagliardini. Celkově skórovalo již 17 fotbalistů.
01/07/20  Inter v 29.kole Serie A deklasoval na Stadio Meazza předposlední tým tabulky Brescii 6-0. Přestože první šanci měli hosté, byl to Inter, který převzal otěže zápasu a v utkání jasně dominoval. Již po poločase vedl 3:0. O šest branek se postaralo šest různých hráčů a to se přitom netrefili dva jasně nejlepší střelci týmu. Kanonádu započal volejem Young, Sanchéz přidal gól z penalty po faulu na Mosese, třetí gól dal hlavou D'Ambrosio, čtvrtý stejným způsobem Gagliardini, Eriksen nadvakrát dorazil vyraženou střelu brankářem a poslední kousek zařídil pěknou střelou Candreva. Nerazzurri mají na třetí místě náskok před Atalantou 4 body. Stejný počet ztrácejí na druhé Lazio. První Juventus má ještě o další čtyři body navíc.
14/01/20  První polovina sezóny je za námi. Patří nám druhé místo. Máme nejlepší obranu (16) a třetí nejlepší útok (40). V top 10 střelcích jsou umístění Lukaku (14) i Lautaro (10). Brozovič má na svém kontě 5 asistencí, což ho řadí na dělené 6. místo, druhý náš nejlepší je Candreva se 4 asistencemi. Brozovič je úplně nejlepší v lize v naběhaných kilometrech za zápas (průměrně 12,7).
25/11/19  Pro klíčový duel se Slavií máme problém se středními záložníky a je velmi nejisté, v jakém složení nakonec budou. Podle Tuttosportu nastoupí kvůli zranění Barelly poprvé od začátku Borja Valero a spolu s ním Brozovič a Vecino. Některé zdroje však uvádí, že od začátku by mohl hrát Gagliardini, který už se vrátil po zranění do plného tréninku. Do středu pole by v krajním případě mohl být použit i Candreva nebo Asamoah. Blízko návratu je i Sensi, ale ten od první minuty ve středu asi hrát ještě nebude