Serie A: Juventus - Inter 2:0

06/11/22 - Smolný zápas mají za sebou Interisti na půdě v Turíně. Ačkoliv byli v utkání aktivnější, nebezpečnější, snažili se víc tvořit hru, vyhořeli na neproměňování šancí a Juventusu dovolili z brejku střílet branky. Inter ve 13.kole Serie A prohrál s Juventusem 0-2 a to ještě může být rád, že další gól domácích neplatil jen kvůli VARu, který odhalil ruku útočníka. Černomodří měli dostatek šancí, aby zápas rozhodli. Džeko zahrozil několikrát hlavou, Lautaro v prvním poločase těsně minul, v druhém pak neproměnil samostatný nájezd na brankáře Juventusu. Calhanoglu napálil po krásné střele břevno. První trest přišel v 52.minutě a Inter odpověď nenašel. V 84.minutě padl druhý gól po střele, kterou při obranném zákroku nešťastně tečoval Gosens.