Francesco Acerbi se fanouškům za chybu omluvil

03/05/23 - Francesco Acerbi se po své hrubé chybě při zápase Nerazzurri s Laziem omluvil se fanouškům Interu. Pětatřicetiletý italský stoper postavil svůj bývalý tým na nohy už po 30 minutách, když svou fatální chybou umožnil Biancocelesti se dostat do vedení na 1:0. Naštěstí pro Acerbiho se Inter nevzdal a zápas otočil.

Acerbi se po vítězství omluvil na sociálních sítích, kde se příznivcům Interu omluvil za svou chybu: "Další tři body, které jsme nemohli ztratit! Odpusťte mi, chyba, která by se nikdy neměla stát, zejména v této fázi sezony!" napsal Acerbi.

Pětatřicetiletý Acerbi v této sezóně pod vedením Simoneho Inzaghiho nastupuje celkem pravidelě, v 39 zápasech všech soutěží odehrál 3051 minut. Za tu dobu byl pro Inter spolehlivou a pevnou oporou obrany, takže jeho chyba proti Interu je výjimečná.