Calhanoglu: Jsme tu šťastný a těším se na finále u nás doma

25/05/23 - Calhanoglu byl po zápase v rozhovoru pro Sky Sports Italia také spokojený. "Jsme šťastní, že jsme vyhráli. Vždy je příjemné získat trofej, zejména proti silnému týmu. Mají kvalitní hráče, ve druhém poločase jsme měli určité potíže. Ale gratulujeme i Fiorentině."

Byl dotázán, zda výhra povzbudila mužstvo před finále Ligy mistrů. "Ano, samozřejmě, motivuje nás to. Ale ve finále jsme vždycky hráli dobře. City jsou silný tým, jsou obvyklým favoritem, ale my do toho dáme všechno. Jsem nadšený, protože budeme hrát v mé zemi a chci tam ten pohár zvednout. Byl bych prvním hráčem ve své zemi. Chceme se utkat se silným týmem, jako je City."

Turecký záložník se vyjádřil i ke své budoucnosti u Nerazzurri. "Nemám žádná tajemství, jsem velmi šťastný, že jsem v Interu. Jsem šťastný od prvního dne, láska fanoušků Interu se nedá vysvětlit. Už jsme se dohodli a jsme velmi blízko, jsem šťastný, že budu moci pokračovat ve svém snu tady v Interu."

Byl dotázán, zda si myslí, že je to jeho nejlepší sezona. "Už loni... Přišel jsem z Milána a bylo to těžké. Na hřišti jsem vždycky odpovídal. Hrál jsem mezihru, playmakera, protože Brozovič byl mimo hru. Díky trenérovi jsem se zlepšil. Je to skvělá sezona, ale všechno vychází z lásky, kterou mi fanoušci dávají."

Na závěr se Calhanoglu rozpovídal o své oblíbené pozici na hřišti. "Teď je mi 29 let, v národním týmu hraji na pozici rozehrávače. Dělám to, co po mně trenér chce, teď je mou oblíbenou rolí."

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy