Serie A: AS Řím - Inter 2:4

10/02/24 - Ve 24.kole Serie A zavítal Inter na Stadio Olimpico a proti domácímu AS Řím ho za neustálého deště rozhodně nečekala jednoduchá úloha. Po výhře nad Juventusem si nerazzurri potřebovali potvrdit vybojovaný náskok v tabulce a díky Acerbiho přesné hlavičce šli do vedení. AS Řím však dokázal do poločasu otočit skóre a Inter prohrával, což se mu v této sezoně téměř nestává. Jen čtyři minuty druhé časti ale stačili Thuramovi, aby srovnal a o dalších 7 minut později pomohl Angelinovi si dát vlastní gól. Inter skvělými zákroky podržel brankář Sommer, který zlikvidoval i Lukakův sólový nájezd. Výhru pojistil v závěru z brejku netradičně obránce Alessandro Bastoni. Domácí tým tak poprvé od nástupu nového trenéra De Rossiho, který vyměnil Mourinha, padl. A protože v pondělní dohrávce Juventus senzačně podlehl doma Udinese 0-1, mají černomodří náskok na čele tabulky 7 bodů a odložený zápas proti Atalantě k dobru.