Farris: Ukázali jsme kvalitu, hrát v Římě je těžké pro každého

13/02/24 - Inter předvedl skvělý comeback a porazil AS Řím na jeho hřišti 4-2. Za distancovaného trenéra Simone Inzaghi zaskočil na lavičce jeho asistent Massimiliano Farris. "AS Řím začal dobře a my jsme inkasovali dva góly, kterým jsme se mohli vyhnout. Poté se však ukázala síla tohoto celku. Ve druhém poločase jsme zrychlili hru, zaujali jsme správné pozice a znovu získali kontrolu," řekl kouč.

"Tohle je mužstvo, které může dvacet minut hrát ne moc dobře, ale pak má sílu se vrátit na správnou cestu. Hrát na takových místech je opravdu těžké, a to i pro tým s takovými čísly, jako má Inter. Ve druhém poločase jsme maximálně využili křídelní hráče, což nám umožnilo lepší pohyb. A pak také to, že kluci ukázali velkou kvalitu, protože to nebyl jednoduchý zápas. Udržet ostatní týmy za sebou je velmi důležité, protože víme, že vydrží až do konce. Dnes večer jsme ukázali své nejlepší kvality a kluci se objali s vědomím, že podali skvělý výkon. Arna a Sanchez k tomu skvěle přispěli, Marko si navíc dokázal připsat asistenci. To, že jsme zápas ukončili asistencí střídajícího hráče, je důležité."

"Na zápas Ligy mistrů proti Atléticu zatím nemyslíme, nejprve nás čeká utkání se Salernitanou. Atletico je fantastický tým a my ho budeme v klidu analyzovat. První zápas se odehraje na San Siru, kde nám fanoušci vždy velmi pomohli."