Liga mistrů: Inter - Atletico Madrid 1:0

20/02/24 - Inter v prvním osmifinále Ligy mistrů porazil na svém hřišti Atletico Madrid 1-0. Interisti byli v zápase lepším týmem a zaslouženě vyhráli. První poločas však byl z jejich strany trochu nervózní. Hráči si uvědomovali důležitost utkání a několikrát se stalo, že zkazili akci zbrklou přihrávkou. I tak si dokázali vytvořit tři velmi nadějné příležitosti, které ale gólem neskončili. Do druhého poločasu vystřídal zraněného Thurama rakouský veterán Marko Arnautovič a byl velmi vidět. Dostával se do mnoha šancí, ale bohužel, což se mu letos stává velmi často, v nich selhával. V té největší z bezprostřední blízkosti nepochopitelně přestřelil bránu. Šance měli ale i ostatní. A byl to právě Arna, který s trochou štěstí dokopl do opuštěné brány míč, který se po sólovém úniku Lautara k němu odrazil. V druhém poločase byl Inter ještě lepší a Atletico může být rádo, že si do Španělska veze prohru jen o jeden gól.

Autor: Lukáš Pekárek