Inzaghi: Když budeme hrát takto i příště, postoupíme

16/09/21 - Trenér Interu Simone Inzaghi po porážce 0:1 s Realem Madrid prohlásil, že je mu líto klubu, fanoušků i hráčů, ale že pokud budou Nerazzurri pokračovat v "takové kvalitě hry", postoupí. Inzaghiho svěřenci měli řadu šancí, ale nedokázali překonat Thibauta Courtoise, který v brance Realu Madrid předvedl skvělý výkon.

Tým Carla Ancelottiho nakonec v Miláně získal tři body, protože Rodrygo v 89. minutě vstřelil vítěznou branku a pomohl Realu Madrid k výhře. Trenér Nerazzurri řekl, že Inter se musí naučit dávat větší pozor, ale poukázal na skvělý výkon a i přes prohru v prvním zápase si stále věří. "Museli jsme si dávat větší pozor, do konce zbývala minuta," řekl Inzaghi. "Dívejme se dopředu, přemýšlejme o tom, jak jsme se drželi proti Realu Madrid.

"Požádal jsem tým o osobitost a odvahu, kterou jsme měli. Ale čelili jsme brankáři, kterého bylo těžké překonat. Je mi líto klubu, fanoušků i hráčů, kteří do toho dali všechno. Proti takovým týmům nemůžete snížit koncentraci, ale když hrajete takhle, jsem přesvědčen, že se postoupí."