Spalletti po prohře s Interem

22/11/21 - Trenér Neapole Luciano Spalletti kritizoval své hráče za nedostatek odvahy a přílišnou předvídatelnost v zápase s Interem. Partenopei byli v Serii A neporaženi od dubna, což je série 21 zápasů. "Ve druhém poločase jsme si vedli mnohem lépe, co se týče kvality, udělali jsme několik odvážnějších rozhodnutí a nepředvídatelných přihrávek. V prvním jsme byli příliš předvídatelní, hledali jsme řešení bez charakteru a inspirace, zatímco jsme Interu dovolili příliš mnoho prostorů pro kontry."

"Lautaro Martinez je skvělý hráč, potřeboval čas, aby se usadil, ale nyní dokazuje, že je mistrem, o kterém jsme vždy věděli, že jím je," řekl bývalý trenér Interu Spalletti pro DAZN.

Spalletti již dříve řekl, že čelit Interu v rozestavení 3-5-2 bude z taktického hlediska obtížné. "Čelit Interu se stává obtížným, protože musíme držet obranu zataženou a dostat obránce na jejich křídla. Pokud se roztáhnou, je to složitější a je třeba na ně nasadit záložníky. Občas se nám to dařilo, ale hodně záleží na kvalitě držení míče."

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy