Gosens: Je to pro m velká pocta být zde

28/01/22 - Gosens: “Je to pre mňa veľkou cťou tu byť, dostal som sa do jedného z najväčších klubov v Európe. Som naozaj hrozne štastný a neviem sa dočkať môjho debutu. S Inzaghim som sa už stihol porozprávať, mali sme videohovor. Povedal mi čo odo mňa očakáva a ja som povedal jemu aké mam predstavy. Z oboch strán bolo jasné že sa nevieme dočkať spolupráce.”

“S Bastonim sa rozprávam skoro každý deň, a to nielen teraz, už tak 2-3 roky dozadu mi hovoril o tom aký klub je Inter, že je to naozaj hrdosť obliekať tento dres. Presviedčať ma však nemusel, sám si veľmi dobre uvedomujem o aký klub sa jedná. Hovoril mi aj o histórií klubu, ako sa tu pracuje, som rád že ho tu mám.”

“Viem že Inter má špecifický vzťah s nemeckými hráčmi. Aj z tohto pohľadu je to pre mňa veľká česť, veľa nemcov tu prepísalo históriu a dúfam že budem v tejto tradícií pokračovať. Je to môj veľký sen.”

Autor: Matteo Ciammaichella

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy