6' Diana
35' Diana
31' Cambiasso
39' Cordoba
6' Diana, 35' Diana - 31' Cambiasso, 39' Cordoba
Nejlepší hráč: Esteban Cambiasso

INTER (4-4-2) : Julio Cesar 7, Cordoba 6.5, Mihajlovic 6, Samuel 5.5, Favalli 5 (87' Recoba), Figo 5.5 (80' Ze Maria), Pizarro 6, Cambiasso 6.5, Solari 5.5 (64' Wome 6), Martins 5.5, Adriano 6 (1 Toldo, 3 Burdisso, 9 Cruz, 55 Maa Boumsong) Trenér: Fernando Orsi (Mancini na tribuně kvůli trestu)

Sampdoria (4-4-2): 21 Antonioli; 77 Zenoni, 14 Castellini, 15 Sala, 26 Pisano; 34 Diana, 4 Volpi, 17 Palombo (11 Zauli 71'), 7 Gasbarroni (22 Tonetto 56'); 18 Bonazzoli (8 Dalla Bona 87'), 10 Flachi (1 Castellazzi, 13 Kutuzov, 19 Falcone, 20 Borriello) Trenér: Walter Novellino

Další bodovou ztrátu si Inter připsal v Janově. V 10.kole poprvé remizoval. V zápase ani jednou nevedl a vedení domácích vždy dotahoval. Všechny branky padly v prvním poločas. Za Inter skórovali hráči, kteří mají na starost hlavně bránění - kapitán Cordoba a defenzivní záložník Cambiasso.

Mancini si poprvé odpykával dvouzápasový distanc a tak na lavičce koučoval tým jeho asistent Orsi. Do sestavy se po zranění poprvé prosadil Siniša Mihajlovič. I tentokrát to však v zadních řadách skřípalo. Materazzi nemohl hrát kvůli žlutým kartám. Místo Veróna, který nemůže hrát díky zbytečnému vyloučení v závěru zápasu s AS Řím dvakrát, tvořil hru Pizarro.

Domácí měli bleskový start. Již v 6.minutě přeletěl centr téměř celou šestnáctku a špatně bráněný asi Solarim Diana hlavou přeloboval vše potřebné. Míč zapadl pod břevno - 1:0. Inter odpověděl Martinsem. Z úhlu gólmana Antonioliho neprostřelil. Vyražený míč se dostal ke Solarimu, jenže ten v dobré pozici napálil přímo brankáře. Martins byl i další gólovky. Krásnou patičkou vrátil míč do běhu Adrianovi. Brazilec běžel sám na gólmana, mířil však znovu jen do něj. Ve 20.minutě střílel dobře k tyči a po zemi Bonazzoli. Julio Cesar se musel hodně natahovat, aby střelu kryl. Hned o minutu později měla Sampdoria přímák. První střela skončila ve zdi. Míč se dostal ke Palombovi, který ho z první napálil tentokrát k pravé tyčce. I zde byl vynikající Julio Cesar.

Podobnou šanci měl i Inter. Z 25 metrů si míč k přímáku postavil Siniša Mihajlovič. Jeho pověstná technika málem slavila úspěch. Povedenou střelu do šibenice vyrazil gólman na roh. Domácí však nepřestávali zlobit. Závar v pokutovém území přímou střelou neskončil. Skóre se vyrovnalo v 31.minutě. Po nenápadné akci přeskočil (možná s faulem) Martins svého obránce. Hlavou přihrál na malé vápno Cambiassovi, který si míč zpracoval na prsou a ještě než dopadl na zem poslal pohotově do sítě - 1-1.

Z vyrovnání se nerazzurri neradovali dlouho. Po hrubé chybě v obraně se znovu do vedení dostala Sampdoria. Zenoni, u kterého byli hned dva Interisti zbytečně, odcentroval na zcela samotného Dianu, který před gólmanem hlavou nezaváhal - 2-1. V pokutovém území byli tři hráči domácích a tři jejich potencionální strážci. Bohužel jen potencionální... O čtyři minuty však bylo znovu vyrovnáno. Mihajlovič našel centrem z přímáku hlavu Cordoby - 2-2. Kolumbijský obránce a při neúčasti Javiera Zanettiho a Alvara Recoby kapitán vstřelil již druhý gól v sezoně. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

Druhý poločas již tak ofenzivní nebyl. Inter byl aktivnější, paradoxně však nejblíže k dalšímu gólu byla Sampdoria. Nejprve se do brejku dostali hosté. Martins a Adriano se dostali do brejku a běželi na jednoho obránce. Při akci si však vůbec neporozuměli a míč ztratili. Obrovskou šanci měl po ideální přihrávce od Adriana Cambiasso. Uvnitř pokutového území z voleje střílel těsně nad. Míči pomohl ven z brány i Antonioli. Další stoprocentní šanci měl i Martins. Po pěkné přihrávce do běhu, se hnal ze strany na gólmana. Dobíhajícímu obránci udělal kličku. Jenže vystřelil podobně jako Cambiasso. V podobné šanci Martins ani na druhý pokus neuspěl. Tentokrát mířil hodně vedle. Těsně před koncem se domácí dostali do brejku a Bonazzoli hlavičkoval do břevna.