Venku:  27.928
Dom.max: 47.230
Ven.max: 51.150

David Suazo

22' Ibrahimovic p., 33' Maicon, 55' Suazo
Nejlepší hráč: Julio Cesar

INTER (4-4-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 16 Burdisso, 25 Samuel, 6 Maxwell; 30 Pelé (23 Materazzi 85'), 19 Cambiasso, 4 Zanetti; 11 Jimenez (21 Solari 75'); 8 Ibrahimovic, 29 Suazo (18 Crespo 61'). (22 Orlandoni, 2 Cordoba, 9 Cruz, 26 Chivu). Trenér: Roberto Mancini

Lazio (4-3-1-2): 32 Ballotta; 25 Cribari, 29 De Silvestri, 2 Stendardo (3 Kolarov 46'), 8 Zauri; 26 Mudingayi, 24 Ledesma, 68 Manfredini; 11 Mauri (23 Meghni 64'); 18 Rocchi, 19 Pandev (20 Makinwa 75'). (1 Muslera, 6 Scaloni, 10 Baronio, 21 Vignaroli) Trenér: Delio Rossi

Suazo

Mistr Itálie znovu potvrdil svoji vynikající formu. V dohrávaném utkáni bezpečně zdolal na San Siru Lazio Řím 3-0. Zápas byl odložen kvůli smrti fanouška hostí při cestě do Milána.

Pro zranění chyběli Figo, Vieira, Stankovič a Toldo. Nejlepší střelec spolu s Ibrou Julio Cruz byl pouze na lavičce, od začátku hrál Suazo, kterého vystřídal na poslední půlhodinku Crespo. Argentinec se však v novém ročníku stále jen hledá. V záloze se opět velmi dobrým výkonem předvedl Jimenez. Od začátku hrál teprve dvacetiletý záložník Pelé a nevedl si vůbec špatně. V obraně si pak odpočinul Ivan Cordoba a příležitost dostal Nicolas Burdisso.

O branky se postarali tři různí hráči. Ve 22.minutě nepovolil Stendardo Burdissovi skákat na centr z rohového kopu pouze za cenu faulu, sudí tak zapískal penaltu. Tu s naprostým přehledem proměnil Ibra. Dělovku poslal pod břevno. O deset minut později vstřelil gól Suazo. Pro ofsajd ale neplatil. Pele vypálil z 22 metrů, gólman míč vyrazil, ale Suazo vybíhal z nedovolené pozice. Další branku však fanoušci mohli slavit jen o minutu později, kdy si Maicon doslova došel pro gól. Jimenez odcentroval z rohu a rozběhnutý a nehlídaný Brazilec si míč našel na malém vápně a v klidu ho poslal placírkou do sítě.

Deset minut po přestávce poslal geniální pas za obranu Cambiasso. Suazo se vyhnul ofsajdové pasti a obstřelil brankáře Ballottu. Inter měl i další šanci. Krásně se uvolnil Jimenez, jeho střela však šla těsně nad. Občas začalo hrozit i Lazio. Julio Cesar předvedl během druhé půle hned tři brilantní zákroky. V nasteveném čase vstřelil branku ještě Samuel, jenže rozhodčí gól nesprávně neuznal pro ofsajd.