Žluté karty: Veron 17', Materazzi 64' - Jorgensen 21', Gamberini 48', Donadel 73'
Rozhodčí: Stefano Farina
Nejlepší hráč: Obafemi Martins

INTER (4-4-2) : 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 25 Samuel, 23 Materazzi, 16 Favalli; 7 Figo , 14 Veron, 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 10 Adriano, 30 Martins (9 Cruz 89'). (1 Toldo, 8 Pizarro, 13 Zé Maria , 20 Recoba, 21 Solari, 33 Wome) Trenér: Mancini

Fiorentina (4-4-2) : 1 Frey; 21 Ujfalusi, 5 Gamberini, 27 Di Loreto, 26 Pancaro (23 Pasqual 46); 10 Fiore (18 Montolivo 69'), 32 Brocchi, 4 Donadel, 20 Jorgensen; 8 Bojinov (29 Pazzini 60'), 30 Toni. (12 Cejas, 3 Dainelli, 17 Pazienza, 25 Guigou) Trenér: Cesare Prandelli

Inter si poradil i s dosud neporaženou Fiorentinou a po výborném výkonu ji v 5.kole na San Siru porazil 1:0. Rozdíl ve skóre mohl být mnohem větší, hráči nerazzurri však spálili spoustu šancí. V tabulce jim patří druhé místo za zatím suverérním Juventusem. Právě s ním bude hrát v příštím kole.

Sestava byla složena z toho nejlepšího, co bylo k dispozici. Dlouhodobě zranění jsou Javier i Cristiano Zanetti, v pohodě ještě není ani Siniša Mihajlovič. Cordoba znovu nastoupil na pravé straně obrany. S Adrianem hrál v útoku Martins.

A byl to právě Mr. Oba Oba, kdo byl nejvíc vidět. Nejprve dostal na hlavu krásny centr od Stankoviče a na malém vápně řádně zaměstnal gólmana hostí. Bývalý Interista Frey musel na zem a Martinsův pokus vyrazil. V 6.minutě již nestačil. Při rychlém brejku se Martins elegantně vyhnul obráncům, nahrál Adrianovi (do ofsajdu, sudí nepískal), ten se s míčem zastavil a mezi obránci poslal naprosto dokonalou přihrávku do běhu na pravou stranu Figovi. Bývalý nejlepší fotbalista světa pak jednoduchou přihrávkou našel před branou osamoceného Martinse, který pohodlně skóroval do prázdné brány a šel metat salta mortale. Inter byl v prvních 30 minutách jasně lepší a Fiorentinu nepouštěl ani na dostřel vlastní branky. Ve 14.minutě dobře odcentroval Figo, Adriano na míč hlavou nedosáhl a zatím stojící Dejan Stankovič to nečekal a utekl. Chvíli na to Figo z rohu našel Materazziho, který dobře hlavičkoval.

Dobrou šanci měl i Stankovič po přihrávce Martinse. V těžké pozici Freye nepřekonal. Ve 32.minutě zahrozili i hosté. Bojinovu přízemní ránu z 25 metrů vyrážel Julio Cesar. Na druhé straně se ve 34.minutě odrazil po střele Veróna míč ke Cambiassovi. Ani Argentinec a ani Obafemi Martins ho však přes několik hráčů soupeře do sítě neprotlačili. V 41.minutě dostal krásnou přihrávku do běhu Martins a přes jediného urputně bránícího soupeře se dostal až k bráně a jeho střela jen těsně minula tyč. V 45.minutě si Luca Toni narazil s Bojinovem a v obrovské šanci střílel pod břevno. Julio Cesar však perfektním zákrokem střelu vytlačil nad.

Druhá půle začala Verónovou střelou z voleje nad. V 52.minutě se dostal po menším zmatku v obraně domácích před gólmana Toni (měl se pískat ofsajd). Souboj ale prohrál, Julio Cesar byl u míče dřív. Zvýšit jednogólové vedení mohl Martins. Na levé straně se prosadil před jednoho z obránců. Místo přihrávky na osamoceného Adriana však zvolil střelu, která skončila mimo. V 61.minutě se dostal v pokutovém území ke střele Dejan Stankovič a řádně protáhl fialového Freye. Ten střelu mířící do sítě vyrazil na roh. Z něho hlavičkoval Materazzi a Brocchi musel odvracet jistý gól na brankové čáře. V dobré pozici pak nepustil Ujfaluši ke střele aktivního Martinse. V 68.minutě byl ten samý Interista složen prapodivný způsobem v pokutovém území Gamberinem. Ten sice odkopl míč, na Martinse si však doslova naskočil a následně ho složil k zemi. V 82.minutě se Figo rozběhl do šestnáctky, narazil si s Martinsem a bohužel zamířil přesně do brankářových nohou. Důležitá pojistka tak nepřišla a Inter se musel strachovat o tři body až do konce. O minutu později si Frey zázračně poradil s hlavičkou Stankoviče ze vzdálenosti tří metrů. Poslední možnost měl Figo a Adriano z přímého kopu. První střílel nad, druhý do zdi. Inter vyhrál 1:0.