Nejlepší hráč: Zlatan Ibrahimovič

INTER (4-3-3):12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 16 Burdisso, 6 Maxwell; 4 Zanetti, 5 Stankovic (77 Quaresma 82'), 26 Chivu; 21 Obinna (18 Crespo 62'), 8 Ibrahimovic, 33 Mancini (14 Vieira 62'). (1 Toldo, 15 Dacourt, 23 Materazzi, 45 Balotelli). Trenér: José Mourinho

Fiorentina (4-3-1-2): 1 Frey; 21 Comotto, 5 Gamberini, 2 Kroldrup, 23 Pasqual (14 Zauri 87'); 22 Kuzmanovic (30 Almiron 69'), 88 Felipe Melo, 18 Montolivo; 24 Santana; 29 Pazzini, 9 Osvaldo (8 Jovetic 74'). (13 Storari, 4 Donadel, 7 Semioli, 54 Da Costa). Trenér: Cesare Prandelli.

Mourinho

Inter se znovu neprobudil ze spánku a nepomohla tomu ani Mourinhova ostrá slova po posledním zápasu. Podruhé za sebou uhráli nerazzurri v lize výsledek 0-0, což se nestalo hodně dlouhou dobu. Skvělý útok, o kterém se tvrdí, že je jedním z nejlepších na světě, čeká na gól již 214 minut. Bezbranková remíza v 9.kole na hřišti Fiorentiny navíc znamená, že tým klesl na čtvrtou příčku. Předběhl ho dokonce městský rival AC, který byl po třetím kole až patnáctý.

Problémem týmu je kromě vstřelení branky také jeho hra. Hráči si sice pár šancí za zápas vytvoří, koukat se na jejich hru se však nedá. Pro nezaujatého diváka je to doslova nuda. Největší šanci zápasu si vytvořil hned v 5.minutě Mancinni, když po krásné přihrávce od Ibry napálil z úhlu břevno.