Nerazzurri postupují do osmifinále z prvního místa

23/11/11 - Před posledním zápase je již jasné, že Inter v základní skupině B Ligy mistrů, skončí na první příčce. Zápas CSKA Moskva - Lille, který se hrál od 18 hodin a vyhrál jej francouzský tým, rozhodl o tom, že nerazzurri měli před svým duelem s Trabzonsporem jistý postup. Získaný bod za remízu, zajistil první příčku. "Nezapomínejme, že po prvním zápase jsme neměli ani bod," připomíná trenér Ranieri.

"Začali jsme s hendikepem a skončili na čele. Potěšilo mě to. Chlapci hráli dobře a měli příležitosti, aby zápas rozhodli a vyhráli. Bylo to divné utkání, protože jsme předem věděli, že postupujeme. Přístup týmu byl ale pozitivní, dělal to, co měl. Nikdy není lehké zde získat bod. Chlapcům gratuluji, zasloužili si to. Byl to dobrý zápas, remíza je spravedlivá."

Jediný gól vstřelil Ricky Álvarez, pro kterého to byla po příchodu z Jižní Ameriky první trefa v novém dresu. "Vypadá, že je vysoký a pomalý, ale když chce, tak vás nechá za sebou," ohodnotil hráče trenér. "Gól potřeboval, jsem za to rád. Jeho výkon byl pozoruhodný. Ještě jsem nedokázal změnit jeho čip, ale talent má, poslouchá mě a na svou práci se koncentruje."

"V Lize mistrů jsme každému ukázali, že máme něco navíc. Teď to musíme zkusit přenést do Serie A. Pořád máme co zlepšovat. Už jsem říkal v kabině, že musíme hned začít myslet na Sienu." S tímto týmem se nerazzurri utkají v neděli odpoledne. "Bude to těžký soupeř, hrají jako tým a mají velmi dobré kouče," prohlásil Ranieri.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

175x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy