Hráči se fanouškům omlouvají za prohru s Juve

30/10/11 - Inter po prohře v Derby d'Italia klesl po 10.kole na 17.příčku. Přestože byl ze začátku jasně lepší, aktuálně nejlepší celek Serie A porazit nedokázal. "Když k tomu přidám ještě břevno, co jsem nastřelil, měli jsme v části hry, kdy jsme byli nejlepší, smůlu," vysvětloval Giampolo Pazzini. Juventus se ujal vedení ve 12.minutě. "Dokázali jsme se vrátit a vyrovnat. Jejich další gól však byl jako studená sprcha. Fanoušků je mi líto. Chtěli jsme hrát jinak a hlavně vyhrát. Všechno špatně. Naštěstí hned ve středu je další zápas. Zítra začínáme nanovo," řekl italský reprezentant.

"Stadion a fanoušci byl dneska fantastičtí. Je to velká škoda, že se staly tyto věci. Nevzdáváme se a doufáme, že velmi brzo našim fanouškům uděláme radost a odvděčíme se jim za podporu." Podobně mluvil i kapitán Javier Zanetti. "Když jsme odcházeli fanoušci tleskali? Ano, fanoušci byli úžasní a pochopili jaké úsilí dáváme do toho, aby se situace změnila. Musíme všem poděkovat. "Doufáme, že Cambiasso a Sneijder se brzo dají do pořádku, aby mohli hrát proti Lille."

"Je těžké říct, co tomu chybělo," prohlásil Nagatomo. "Je to škoda, velká škoda. Co je důležité je to, že jsme jako tým bojovali až do konce. Samozřejmě, tým potřebuje víc harmonie, ale šlo mu to dobře." Brankář Castellazi tvrdil, že Juventus převahu neměl. "Těžká hra. Oni ale hlavně spoléhali na brejky a v druhém poločase jen bránil vedení," řekl brankář, který nahradil zraněného Julia Ceseara z minulého zápasu. "Druhý gól byl pro nás velkou ráno. Na první jsme zareagovat dokázali, na tento ne. Škoda. teď myslíme na Ligu mistrů."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

250x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy