08/01/20  Blog MP: SSC Neapol - INTER 1:3
15/08/10  Inter získal pohár Tim
01/08/10  Inter jasně přehrál Manchester City
Všechny články
Novinky
24/09/21  Podle deníku La Gazzetta dello Sport došlo v úterním utkání Fiorentiny s Interem k několika chybám rozhodčích. Inter v úterý večer na Stadio Artemio Franchi urval výhru 3:1, přestože Fiorentina v prvním poločase předvedla výborný výkon. Riccardo Sottil v prvním poločase prolomil nerozhodný stav, ale podle deníku neměl být jeho gól uznán kvůli faulu Nica Gonzaleze na Škriniara. Argentinský útočník do Škriniara strčil při vzdušném souboji a rozhodčí Michael Fabbri ani VAR rozhodčí Fabio Maresca si toho nevšimli. Podle listu měl být jediný gól Fiorentiny v zápase neuznán. To však nebyla jediná chyba Fabbriho, který měl na Franchi těžký večer a růžový list ho ohodnotil známkou 4,5/10. Rozhodčí v prvním poločase neviděl jasnou ruku Cristiana Biraghiho na hranici pokutového území, ale VAR nemohl zasáhnout, protože obránce Violy se dotkl míče rukou mimo hrací plochu. Nico Gonzalez nadměrně protestoval a byl vyloučen za dvě žluté karty. Fabbriho volba byla správná, ale měl potrestat obránce Interu Alessandra Bastoniho, který Argentince chytil za dres, a proto křídelník Fiorentiny protestoval.
14/09/20  Cristiano Biraghi, jak asi víte, již nebude pokračovat v Interu. Fiorentina hráče nechtěla uvolnit na další hostování. Biraghi v loňské sezoně odehrál za Inter 37 zápasů, vstřelil 3 góly a přidal 7 asistencí. Nyní se tento krajní obránce definitivně rozloučil s fanoušky Interu přes Instagram: „Oblékat tyto barvy pro mě byla čest a privilegium. Hrál jsem ve svém městě a v týmu, který jsem vždy podporoval. Je zbytečné skrývat pocity, zvláště když otočíte list. Tato skvělá příležitost po roce skončila. Nosit tento dres, hrát na San Siru a pomoci k růstu skvělého týmu má speciální příchuť. Byla to intenzivní sezóna. Byl bych rád, kdybychom ji mohli oslavovat s trofejí. Byl by to sen. Děkuji všem, kdo mi umožnili tuto krásnou příležitost, nikoho nevyjímaje. Inter budu mít navždy v srdci.“
17/08/20  Di Marzio (Sky Sport): “Inter a Fiorentina predĺžia hosťovanie Biraghiho a Dalberta o ďalší rok.”
29/07/20  Pár statistik ze včerejšího zápasu: Candreva odehrál svůj 150. zápas v černomodrém dresu, Borja Valero pokořil hranici 100 zápasů za Inter. Lautaro Martínez vstřelil v této sezoně 4 branky mimo vápno v Serii A. Posledním naším hráčem, který byl v tomto směru lepší, byl Zlatan Ibrahimovič. Cristiano Biraghi je po Gosensovi z Atalanty druhým nejlepším nahrávačem mezi obránci. Přihrál již na 6 gólů! Pokud Inter vyhraje v posledním kole, vyrovná počet bodů ze sezony 2009/10, kdy 82 bodů stačilo na titul. Zároveň jsme velmi blízko tomu mít nejlepší obranu v Itálii (aktuálně 36 inkasovaných gólů).
13/07/20  Schirà (Gazzetta dello Sport): Conte pýta od vedenia revolúciu, vidí to ako jedinú možnosť aby Inter dokázal zhodiť z trónu Juventus. Chce 6-7 nových hráčov a na odchode sú Godin, Moses, Vecino, Biraghi, Gagliardini, Esposito (hosťovanie). Isté miesto nemajú ani Škriniar a Sensi, ktorý bude odkúepný, ale možno následne predaný.
24/06/20  Hráči Interu svého trenéra neposlechli a zápas se Sassuolem včas neukončili. Sice od prvních minut prohrávali, ale pak díky brance Lukaka z penalty a Biraghiho vedli. Osamocený Gagliardini pak neposlal z malého vápna míč do sítě a Inter mohl litovat. Young zavinil penaltu a hosté vyrovnali. Stejný hráč pak vybojoval přímý kop, po kterém dal Valero pár minut před koncem na 3-2, jenže Sassuolu stačil jeden nebezpečný útok v 88.minutě a bylo znovu srovnáno. V nastavení pak Milan Škriniar viděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Inter remizoval ve 26.kole doma se Sassuolem Serie A 3:3.
05/06/20  Vypadá to, že dny Cristiano Biraghiho v Interu jsou opravdu sečteny. Levý obránce se má vrátit do Fiorentiny, jelikož Inter opci neuplatní. Vypadá to však, že o jeho setrvání nemá zájem ani Fiorentina, a tak by Biraghi mohl zamířit do AS Řím nebo Sevilly, kteří projevili zájem.
30/05/20  Inter údajně nevyužije opci a Biraghiho pošle zpět do Florencie. Naopak Dalbert, který šel opačným směrem, by mohl zůstat, Fiorentina se bude snažit o novou dohodu s naším vedením. Biraghi prý Conteho příliš nepřesvědčil. Člen širšího kádru italské reprezentace dal zatím v Interu 1 gól a na 4 přihrál. Opce je na 12 mil. eur.
11/11/19  Reprezentační dres mohou o ligové pauze obléknout Barella, Biraghi, Lukaku, Brozovič, Škriniar, Godín, Vecino, Lautaro, De Vrij a Lazaro. Do italského výběru do 21 let byl povolán Bastoni, za U19 si může zahrát Esposito a za U17 Pirola.
01/11/19  Tým už dnes odcestoval k zítřejšímu zápasu na hřišti jedenáctého týmu tabulky. Do Boloni jel vlakem. Výkop zápasu je v 18:00. Volno dostal Asamoah, kterého by měl nahradit na levé straně Biraghi. S týmem odcestoval i Sensi, jenž byl od reprezentační pauzy zraněný.