31/07/11  Dublin: Inter - Celtic Glasgow 2-0
21/02/11  Castaignos, střelec s pověstí mladého génia
29/07/12  Inter je připraven použít 6 milionu eur za Castaignose na koupi Alejandra Gomeze z Catanie. Tento hráč je záložní variantou pro případný neúspěch při námluvách 19letého Lucase ze Sao Paolo.
28/07/12  Luc Castaignos potvrdil, že odchází do Twente, kde podepsal čtyřletý kontrakt. Inter inkasoval 6 milionu euru. "V Interu jsem chtěl ukázat, kdo jsem, nedostal jsem ale mnoho příležitostí. V každém případě doufám, že nerazzurri prožijí lepší sezonu než tu minulou," řek nizozemský útočník.
25/07/12  Twente se s Interem zatím nedohodlo na přestupní částce za Luca Castaignose. Představy obou klubů se dost rozcházejí.
23/07/12  Inter zřejmě udělá s Lucem Castaignosem dobrý obchod. Nizozemský útočník přišel loni za 3 miliony euro z Feyenoordu, podle některých zdrojů dokonce jen za 1,5 milionu. Nyní se o něj vážně zajímá Twente a cena by měla být 7 milionu.
19/07/12  Luc Castaignos zřejmě po jednom roce opustí Inter a vrátí se do nizozemské ligy. Twente by za něj mělo zaplatit 7 milionu euro.
06/07/12  Pro tréninkový kemp v Pinzole, který bude probíhat do 15.července, povolal trenér Andrea Stramaccioni, 26 hráčů: Francesco Bardi, Vid Belec, Luca Castellazzi - Matteo Bianchetti, Cristian Chivu, Jonathan, Ibrahima Mbaye, Andrea Ranocchia, Walter Samuel, Matias Silvestre, Javier Zanetti - Ricardo Alvarez, Marco Benassi, Esteban Cambiasso, Alfred Duncan, Fredy Guarin, Joel Obi, Andrea Romanò - Luc Castaignos, Philippe Coutinho, Luca Garritano, Marko Livaja, Samuele Longo, Diego Milito, Rodrigo Palacio, Giampaolo Pazzini.
22/06/12  Luc Castaignos odmítl jít na hostování do jiného italského klubu. Inter ho tak zřejmě prodá. Prvním zájemce je Everton.
05/04/12  Luc Castaignos se podílel jedním gólem na výhře primavery nad Padovou 4-0, kvůli poraněnému stehennímu svalu ale do druhého poločasu nenastoupil. Marek Kysela odehrál celý zápas. Sestřih zápasu můžete shlédnout zde.
21/03/12  Primavera Interu zvítězila o předminulém víkendu nad Cesenou 4:2, jednu branku vstřelil Castaignos. Marek Kysela přišel na hřiště v 77.minutě. Tuto sobotu se český obránce gólově podílel na obratu na hřišti v Torre Boldone. Tým Albinoleffe vedl ještě v 80.minutě 1-0. Pak Kysela vyrovnal a během šesti minut přidali nerazzurri ještě dvě branky a zvítězili 3-1. Marek odehrál celý zápas, slovenský útočník Jakub Vojtuš prvních 40 minut. Inter je v tabulce první.
21/02/12  Plivanec Castaignose, za který dostal třízápasový distanc, si můžete prohlédnout zde.