Venku42.074
    Doma68.190
    Venku79.775

Orsi

40' Mihajlovič, 71' Adriano - 50' Petruzzi, 87' Bellucci
    Asistence: -, Mihajlovič
    Žluté karty: Colucci 8, Burdisso 72, Nastase 76, Cambiasso 84, Gamberini 90+3, Mihajlovic 90+4
    Nejlepší hráč: Adriano

INTER (4-3-1-2) Toldo 6, J.Zanetti 6, Burdisso 5.5, Mihajlovic 5.5, Pasquale 5.5, Veron (20' C.Zanetti 5), Cambiasso 6, Davids 5.5, Emre 5 (92' Recoba), Adriano 6.5, Martins 5 (69' Vieri). (12 Fontana, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 7 Van Der Meyde). Trenér: Orsi 5 (Mancini v trestu)

Bologna (4-4-1-1) : Pagliuca 6.5, Nastase 6, Petruzzi 6.5 (90' Tedeschi), Gamberini 6, Binotto 5.5 (71' Juarez), Zagorakis 6, Loviso 6.5 (74' Bellucci 6.5), Colucci 6, Capuano 6.5, Locatelli 6, Cipriani 6. (39 Ferron, 34 F. Della Rocca, 25 Paonessa, 35 Fragiello). Trenér: Mazzone 6.5.

Už mi dochází slova... Nechat si dát gól tři minuty před koncem a podevátý z jedenácti zápasů remizovat... Sice jsou jako jediný stále v lize neporaženi, ale vedoucí Juventus už má téměř dvakrát tolik bodů. Inter byl v utkání s Bolognou znovu lepší a zasloužil si vyhrát.V první desetiminutovce nastřelil dvakrát tyč. Když se mu podařilo skórovat, Bologna vždy vyrovnala.

Trenér Mancini musel poskládat sestavu bez distancovaného Stanoviče, který dostal v minulém zápase červenou kartu. Nadále v trestu byl i sám kouč Mancini. Pokřiky na rozhodčího v zápase s Laziem si již na tribuně odpykal a příště tak znovu usedne na lavičku. Dočasně tak se funke šéfa lavičky ujal asistent Orsi. Naopak trest za čtyři žluté karty vypršel Verónovi. Zahrál si však jen dvacet minut, pak si způsobil svalové zranění a musel ho nahradit Cristiano Zanetti. Kvůli hřipce nebyl k dispozici Karagounis a pro osobní problémy Gamarra. Javier Zanetti odehrál 300.zápas v Serii A.

Inter začal z ostra a již v 7.minutě po entru Emreho nastřelil z hranice malého vápna Martins tyč. Sudí Rosetti však pískal ofsajd. Za dvě minuty rozehrál Mihajlovič z levé strany přímý kop, centrem na vzdálenější tyč našel Burdissa, který hlavičkoval do břevna! V 17.minutě přešel Mr.Oba Oba přes tři protivníky, v pokutovém území nahrál Cambiassovi, který jen těsně minul. Znovu obrovská šance a znovu chybělo kousek štěstí. Zastřeloval se i Adriano, ani ve 30.minutě však míč do sítě nedostal. Ve 36.minutě zahrál Mihajlovič rohový kop, v pokutovém území se k míči dostal Cambiasso a Pagliuca v brance Bologni předvedl super zákrok jednou rukou. Ve 40.minutě to konečně přišlo. Po faulu na Martinse se k míči postavil Siniša Mihajlovič a precizní střelou našel levý růžek brány 1:0.

Druhý poločas začal šancí hostí. Toldo musel likvidovat nebezpečnou diagonální střelu Capuanua. Uběhlo však pár okamžiků a míč přeci jenom lovil ze své brány. Z následného rohu se balón dostal ke Petruzzimu, který ze tří metrů měl jednoduchou pozici 1:1. V 51.minutě byl po souboji s Gamberinim zraněn v obličeji Adriano. Na trávník se vrátil po ošetření až za tři minuty. Po nezáživných minutách se Inter dostal do tlaku znovu kolem 65.minutě. Nejnebezpečnější byl Adriano. Jeho střely šli postupně vedle, pak po teči na roh a hlavou vedle. Po dalším jeho centru odvrátil Gamberini na roh. Ten rozehrál znovu Mihajlovič a našel koho jiného než Adriana na malém vápně poslal nerazzurri znovu do vedení 2:1. Inter neponechával nic náhodě, povedené střely Cambiassa a Javiera Zanettiho musle likvidovat Pagliuca. V 82.minutě zastavil útok Bologny na hranici ofsajdu skvělým zákrokem Burdisso. Tři minuty před koncem však Bologna zničehonic vyrovnala. Bellucci po Capuanově centru hlavičkoval z malé vzdálenosti do odkryté brány 2:2. Šokovaný Inter se již na nic nezmohl, Adriano v 94.minutě jen napáli z přímáku zeď.

Inter klesl v tabulce na sedmou příčku. Od 16.místa ho dělí pouze tři body. V příštím kole hraje v Cagliari, které i když už čtyřikrát prohrálo, má stejný počet bodů. Všechny zápasy 12.kola se hrají v neděli od 15:00. Důvodem jsou kvalifikační zápasy na MS 2006.