71kg
175m

Hráč již nemá s Interem platnou smlouvu.
Přezdívka: Speedy Gonzales (Rychlý Gonzales)
Úspěchy: 1998/99: Španělský superpohár; 2001/02: Mistr Španělska; 2005/06: Mistr Itálie; 2005/06: Italský superpohár; 2005/06: Italský pohár;
12/01/05  Hodnocení hráčů po polovině sezony
28/11/04  Přezdívky hráčů - Kdo je Císař?
Všechny články
Novinky
28/01/24  Inter se po triumfu v italském superpoháru vrátil ze Saudské Arábie. Proti Fiorentině nemohli kvůli žlutým kartám nastoupit dva důležití hráči ze středu pole Hakan Calhanoglu a Nicolo Barella. V součtu se vzrůstající únavou nečekal hráče nerazzurri vůbec lehký úkol. I tak ho zvládli a ve 22.kole Serie A ve Florencii zvítězili 1-0. K vidění byl docela divoký zápas s mnoha šancemi. Domácí fialky se snažili tvořit hru a hledat skuliny v obraně Interu, který naopak čekal spíš na rychlé protiútoky a překvapivě snadno se do nich i dostával. Dlouhodobě však má potíže s proměňováním šancí. Za první poločas mohl vstřelit klidně tři branky, ale nakonec musel být rád i za tu jedinou v podání Lautara. Největší příležitost měl zřejmě Thruam, který utekl obráncům a při běhu na samotného gólmana zakopl. Fiorentina však hrozila také. Přestože měla velkých šancí málo, jednalo se o velmi nebezpečné situace. Činit se musel i brankář Sommer. Podobný průběh utkání byl i v druhém poločase. Inter mohl vstřelit uklidňující gól, ale z různých důvodů k tomu nedošlo. Zhruba 20 minut před koncem začali domácí tlačit a začalo být zjevné, že Inter bude vůbec rád, když těsnou výhru udrží. V 76.minutě Sommer fauloval protihráče a sudí po upozornění od VARu nařídil penaltu. Švýcarský gólman však špatně kopnutou penaltu od Gonzalese dokázal chytit. Protože Juventus i AC Milán pouze remizovalo, Inter znovu drží na čele náskok i přestože má o odehraný zápas méně.
19/07/07  Inter o Mariana Gonzalese nemá zájem. Hráč se vrátil do Palerma, odkud putuje na další hostování do Porta.
26/06/07  Marianu Gonzalesovi skončilo hostování a vrací se do Palerma.
21/07/06  Kily Gonzales odešel po vypršení smlouvy zadarmo do argentinského klubu Rosária Central.
11/11/05  Inter má na marodce pět hráčů. Dejan Stankovič trenuje individuálně bez míče, Kily Gonzales běhá, Siniša Mihajlovič si léčí sval, Ze Maria kvůli zranění pravého kolene netrénuje vůbec a brankář Paolo Orlandini se připojil k týmu a připravuje se s ním.
16/08/05  Podle tureckých zdrojů se má Kily Gonzales stěhovat do Galatasaray. Argentinské křídlo má momentálně svalové problémy a po příchodu Solariho a Luise Figa by měl v týmu potíže s uplatněním.
04/02/05  Dalším, kdo onemocněl chřipkou je Belozoglu Emre a Giuseppe Favalli. Vedle Francesca Tolda a Julia Cruze jsou na seznamu tak čtyři hráči. Stejné onemocnění již překonal Kily Gonzales. Alberto Fontana po zranění zad začal znovu trénovat.
19/01/05  Kvůli nataženému svalu netrénuje Adriano. Po osobních problémech se do tréninku vrátil Dejan Stankovič. Julio Cruz se po zranění nadále připravuje individuálně, stejně je na tom Edgar Davids a Mario Rebecchi, který hrál v sobotu za juniorku. S týmem začal trénovat uzdravený Kily Gonzales.
12/11/04  V zápase proti Bologni se zranil Sebastian Verón. Jeho problémy jsou svalového charakteru. Kapitán Javier Zanetti má zraněný prst na ruce, Vieri dostal ránu do obočí a Adriano do nosu. Karagounis má stále chřipku. Po zranění trénují samostatně Choutos a Kily Gonzales. Tým v pátek kvůli reprezentačním povinnostem opustí Uruguayci Fabian Carini a Alvaro Recoba. Budou hrát proti Paraguayi, za kterou by měl hrát také Gamarra. Ten chybí v Interu kvůlu osobním problémům.
23/08/04  O Kilyho Gonzalese se zajímá anglický Crystal Palace. "Momentálně jsem hráčem Interu, ale v současnosti to tu pro mě moc dobré není. Přivítal bych zajímavou nabídku. Pokud bych si mohl vybrat, rád bych šel hostovat do španělské La Ligy," řekl záložník.