FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Experti se Conteho zastali
11/01/21 - Antonio Conte byl po zápase s AS Řím znovu kritizován za střídání, které provedl. Dlouhodobě je mu vyčítáno, že svými rozhodnutími nedokáže mužstvo nastartovat k obratu nebo při dobrém výsledku doplnit novou energií, aby zápas dovedlo v klidu do úspěšného konce. To se stalo v Římě, kde Inter ovládal hru a dokázal se dostat do vedení 2-1. AS se po obratu ve skóre probudilo, začalo hrát, Inter se dostal pod tlak a ani nově přichozí hráči to nedokázali zvrátit.

Fanoušci nerazzurri trenérovi vyčítají jeho defenzivní náhradníky, protože tým se po jejich příchodu stáhl příliš hluboko, což umožnilo Mancinimu vyrovnat. Conte se zřejmě po rozepři s novináři poučil a svá rozhodnutí vysvětlil hned po závěrečném hvizdu: "Vidal se zranil a byl nahrazen Gagliardinim. Lautaro toho měl v 75.minutě dost, chtěl jsem pomoct defenzivní fázi... Stejně tak Hakimi, který toho hodně naběhal a začal ztrácet míč příliš často. Hráli jsme třetí zápas v týdnu, tito hráči vždy hráli a od toho máme střídání, abychom je mohli nahradit," prohlásil kouč. Navíc ještě spolu s asistenty řekl o přestávce hráčům, že pokud se dostanou do vedení, mají být pořád stejně aktivní.

Velký přehled o změnách v týmu
07/09/20 - Dnešním dnem začíná Inter oficiálně novou sezonu. V tréninkovém centru Appiano Gentile se sejdou hráči k prvnímu tréninku. Nebudou všichni, někteří si plní povinné reprezentační povinnosti. Seznam hráčů, které bude mít trenér Antonio Conte zveřejněný nikde není. Přesto se zdá, že by kádr mohl být hodně široký.

Pokusíme se shrnout všechny dosavadní změny v týmu. Ač to tak možná na první pohled nevypadá, je toho skutečně dost. Na pondělním tréninku se může hlásit velký počet hráčů a někdy i překvapivá jména.

Návrhy na nový stadion byly dokončeny
08/05/20 - Milánské kluby předložily magistrátu v Miláně přípravný dokument výstavby nového stadionu. Jedná se o dva návrhy od společností Populous a Manica/Sportium, mezi nimiž se vybere. Oba nové koncepty jsou výsledkem jednání s městem a byly vypracovány v souladu s podmínkami stanovenými na konci minulého roku.

Pět zajímavostí o Alessandru Bastonim
08/04/20 - Alessandro Bastoni a 5 věcí, které jste o něm zřejmě nevěděli.

1) Rozhodující moment v jeho kariéře

"Zápas, který podle mě změnil moji kariéru byl můj debut za Parmu v zápase proti Turínu. Když jsem šel na hřiště, říkal jsem si, že tohle může být utkání, které rozhodne o mé kariéře. Vyhráli jsme 2:1 a od té doby jsem začal v Serii A hrát pravidelně."

Přehled přípravných zápasů v létě 2019
20/08/19 - Inter v létě 2019 odehrál 6 oficiálních zápasů, kromě prvního proti Luganu žádný nedokázal vyhrát v normální hrací době. S Manchesterem United na International Champions Cupu prohrál 0:1. V následujících čtyřech zápasech dosáhl vždy stejného výsledku 1:1. Protože muselo utkání najít vítěze, následovaly vždy penalty. Kromě prvního rozstřelu proti Juventusu, Inter vždy vyhrál. Porazil PSG, Tottenham i Atletico Madrid.

Inter bude muset zapsat Icardiho na soupisku
07/08/19 - Pokud Mauro Icardi zůstane, zapíše ho Inter kvůli případnému soudnímu sporu raději na soupisku pro italskou ligu. Tam smí klub napsat 25 hráčů. Inter se obává, že Argentinec by si mohl stěžovat, že mu není dovoleno vykonávat své zaměstnání a protože i loni byl nejlepším střelcem týmu, mohl by se žalobou uspět. Problémem však může být i údajný předpis FIFA, který říká, že pokud "služebně starší" hráč neodehraje aspoň 10 procent zápasů, může s klubem ukončit jednostranně smlouvu. A to by byla pro Inter obrovská rána, protože by přišel o 80 miliónů eur, které nyní za jeho prodej požaduje.

Blog MP: Tottenham - INTER 1:1, 3:4 po pen.
05/08/19 - Priebeh: Dnes sme sa ani poriadne na ihrisku neprebrali a bolo 1:0. Gagliardinimu v 3.minúte na súperovej polovici odskočila lopta ďaleko od nohy, nasledoval rýchly brejk po ľavej strane, prihrávka vpravo a hoci mal Lucas Moura pred sebou Škriniara aj Handanoviča, po krátkej kľučke vo vnútri 16ky vystrelil popri slovenskom stopérovi k bližšej tyči a ani náš kapitán už nedokázal vykryť priestor medzi ním a konštrukciou brány. Takže hneď traja vinníci, kedy Gagliardini zbytočne stratil, Škriniar možno mohol včas vystúpiť proti útočiacemu hráčovi a Handanovič nestál práve najlepšie.

Inter v návštěvnosti pátý nejlepší v Evropě
30/05/19 - Již nepřekvapí, že Inter je v posledních letech bez ohledu na výsledky nejnavštěvovanějším týmem v Serii A na svém stadionu. Letošních 61 444 diváků je nejlepší průměrnou návštěvou za posledních 16 let. Díky tomu se dostal v evropském měřítku dokonce i přes Real Madrid a patří mu pátá příčka. Před ním už jsou jen s velkým náskokem Manchester United (74 498), Bayern Mnichov (75 000), FC Barcelona (76 051) a Borussia Dortmund (80 889). AC Milán (54 667) je v Evropě jedenáctý, Juventus (39 244) až třicátý.

Inter Academy Camp v ČR, uvažuje se o akademii
14/05/19 - Deník Sport a iDnes přišly s informací, že Inter v červenci uspořádá v Trutnově Inter Academy Camp a v srpnu by mohl proběhnout druhý někde na Moravě. Podle úspěšnosti kempů by se klub rozhodl, zda u nás vytvoří vlastní akademii pro hráče od 5 do 17 let. Podobná funguje již na Slovensku ve Stupavě a nese název INTER Academy IMAS – Slovakia. Také tam vše začalo kempem, který se uskutečnil v Trebaticích. Letos jsou v plánu hned tři termíny a místem je Brezová pod Bradlem. Za „expanzí“ do Česka a předtím na Slovensko stojí Radoslav Mlynár.

Spalletti: Kapitánem není Icardi pro dobro týmu
18/02/19 - Téma odebrání kapitánské pásky Mauru Icardimu plní noviny. Legenda Interu Giuseppe Bergomi oceňuje Inter za odvahu, kterou musel najít k vyřešení této situace. Argentinský útočník prakticky neustále během svého působení požaduje navýšení platu a v médiích je to nekonečný příběh. Klub jeho požadavky považuje za přemrštěné a dobro to nedělá ani v kabině. Tak se správný kapitán chovat nemá.

>> Starší