FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Inter slaví 113 let vítězství, vášně a hrdosti

09/03/21 - Kolikrát v naší historii jsme křičeli slovo gól?

Křičeli jsme ho jako děti, když nás naši tátové učili kopat do míče. Křičeli jsme ho v parku, na školním dvoře, na hřištích, s našimi přáteli. Gól!

Křičeli jsme ho pokaždé, když jsme v rádiu poslouchali zápas Interu. Křičeli jsme ho z tribun San Sira, ve všech koutech světa, před televizí a při sledování na mobilech. Gól!


Conte a Agnelli: Nadávky a prostředníček
10/02/21 - Během semifinálové odvety v italském poháru mezi Juventusem a Interem došlo k několika nevhodným incidentům. Hráči a prezident Bianconeri uráželi trenéra Conteho. Ten jim na oplátku ukázal prostředníček a pak si stěžoval, že jim chybí respekt a sportovní duch. Další manažer z Juventusu Paratici, pak během poločasové přestávky vyhrožoval Orialimu, že ho zbije.

Italská média chválí Nicolo Barellu
06/02/21 - Nicoló Barella předvádí v Interu vynikající výkony už dlouhou dobu a jeho včerejší představení toho bylo jen důkazem. Po právu si italský záložník, který zítra oslaví 24. narozeniny, vysloužil chválu italských médií. "Dragowski mu hned na začátku chytl střelu, která byla prakticky v síti. O několik minut později si vybral místo, kam přesně poslal míč a Dragowski tam nemohl dosáhnout. Úžasný výkon tohoto záložníka," hodnotí Barellovu branku Corriere dello Sport.

Experti se Conteho zastali
11/01/21 - Antonio Conte byl po zápase s AS Řím znovu kritizován za střídání, které provedl. Dlouhodobě je mu vyčítáno, že svými rozhodnutími nedokáže mužstvo nastartovat k obratu nebo při dobrém výsledku doplnit novou energií, aby zápas dovedlo v klidu do úspěšného konce. To se stalo v Římě, kde Inter ovládal hru a dokázal se dostat do vedení 2-1. AS se po obratu ve skóre probudilo, začalo hrát, Inter se dostal pod tlak a ani nově přichozí hráči to nedokázali zvrátit.

Fanoušci nerazzurri trenérovi vyčítají jeho defenzivní náhradníky, protože tým se po jejich příchodu stáhl příliš hluboko, což umožnilo Mancinimu vyrovnat. Conte se zřejmě po rozepři s novináři poučil a svá rozhodnutí vysvětlil hned po závěrečném hvizdu: "Vidal se zranil a byl nahrazen Gagliardinim. Lautaro toho měl v 75.minutě dost, chtěl jsem pomoct defenzivní fázi... Stejně tak Hakimi, který toho hodně naběhal a začal ztrácet míč příliš často. Hráli jsme třetí zápas v týdnu, tito hráči vždy hráli a od toho máme střídání, abychom je mohli nahradit," prohlásil kouč. Navíc ještě spolu s asistenty řekl o přestávce hráčům, že pokud se dostanou do vedení, mají být pořád stejně aktivní.

Velký přehled o změnách v týmu
07/09/20 - Dnešním dnem začíná Inter oficiálně novou sezonu. V tréninkovém centru Appiano Gentile se sejdou hráči k prvnímu tréninku. Nebudou všichni, někteří si plní povinné reprezentační povinnosti. Seznam hráčů, které bude mít trenér Antonio Conte zveřejněný nikde není. Přesto se zdá, že by kádr mohl být hodně široký.

Pokusíme se shrnout všechny dosavadní změny v týmu. Ač to tak možná na první pohled nevypadá, je toho skutečně dost. Na pondělním tréninku se může hlásit velký počet hráčů a někdy i překvapivá jména.

Návrhy na nový stadion byly dokončeny
08/05/20 - Milánské kluby předložily magistrátu v Miláně přípravný dokument výstavby nového stadionu. Jedná se o dva návrhy od společností Populous a Manica/Sportium, mezi nimiž se vybere. Oba nové koncepty jsou výsledkem jednání s městem a byly vypracovány v souladu s podmínkami stanovenými na konci minulého roku.

Pět zajímavostí o Alessandru Bastonim
08/04/20 - Alessandro Bastoni a 5 věcí, které jste o něm zřejmě nevěděli.

1) Rozhodující moment v jeho kariéře

"Zápas, který podle mě změnil moji kariéru byl můj debut za Parmu v zápase proti Turínu. Když jsem šel na hřiště, říkal jsem si, že tohle může být utkání, které rozhodne o mé kariéře. Vyhráli jsme 2:1 a od té doby jsem začal v Serii A hrát pravidelně."

Přehled přípravných zápasů v létě 2019
20/08/19 - Inter v létě 2019 odehrál 6 oficiálních zápasů, kromě prvního proti Luganu žádný nedokázal vyhrát v normální hrací době. S Manchesterem United na International Champions Cupu prohrál 0:1. V následujících čtyřech zápasech dosáhl vždy stejného výsledku 1:1. Protože muselo utkání najít vítěze, následovaly vždy penalty. Kromě prvního rozstřelu proti Juventusu, Inter vždy vyhrál. Porazil PSG, Tottenham i Atletico Madrid.

Inter bude muset zapsat Icardiho na soupisku
07/08/19 - Pokud Mauro Icardi zůstane, zapíše ho Inter kvůli případnému soudnímu sporu raději na soupisku pro italskou ligu. Tam smí klub napsat 25 hráčů. Inter se obává, že Argentinec by si mohl stěžovat, že mu není dovoleno vykonávat své zaměstnání a protože i loni byl nejlepším střelcem týmu, mohl by se žalobou uspět. Problémem však může být i údajný předpis FIFA, který říká, že pokud "služebně starší" hráč neodehraje aspoň 10 procent zápasů, může s klubem ukončit jednostranně smlouvu. A to by byla pro Inter obrovská rána, protože by přišel o 80 miliónů eur, které nyní za jeho prodej požaduje.

Blog MP: Tottenham - INTER 1:1, 3:4 po pen.
05/08/19 - Priebeh: Dnes sme sa ani poriadne na ihrisku neprebrali a bolo 1:0. Gagliardinimu v 3.minúte na súperovej polovici odskočila lopta ďaleko od nohy, nasledoval rýchly brejk po ľavej strane, prihrávka vpravo a hoci mal Lucas Moura pred sebou Škriniara aj Handanoviča, po krátkej kľučke vo vnútri 16ky vystrelil popri slovenskom stopérovi k bližšej tyči a ani náš kapitán už nedokázal vykryť priestor medzi ním a konštrukciou brány. Takže hneď traja vinníci, kedy Gagliardini zbytočne stratil, Škriniar možno mohol včas vystúpiť proti útočiacemu hráčovi a Handanovič nestál práve najlepšie.

>> Starší