FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Preview: Inter - Sassuolo

05/04/21 - Do konce ligy nám zbývá 10 (některým dokonce 9) zápasů a něco málo okolo 7 týdnů. V rámci dohrávky 28.kola si to přímou trasou po dálnici A1 do Milána namíří hráči z nejmenšího italského ligového městečka velikosti zhruba našeho Přerova či slovenské Považské Bystrice, tedy nikdo jiný než nepříjemné ale příjemně koukatelné Sassuolo.


Preview: FC Turín - Inter

13/03/21 - Pouhá dvě kola nám zbývají do chvíle, kdy se italská Serie A na téměř 14 dní odmlčí, aby dala prostor reprezentačnímu fotbalu. V prvním z těchto kol se zaměříme na zápas týmů, které mají zcela odlišné starosti. Zatímco jeden z nich má ty nejvyšší ambice a pomýšlí na titul, ten druhý bude mít co dělat, aby uhájil svou prvoligovou příslušnost. Do centra průmyslu na sever Itálie se vydá Milánský Inter.


Preview: Inter Milano - Atalanta Bergamo

08/03/21 - Začátek pracovního týdne bude tentokrát o něco příjemnější, čeká nás totiž další zápas italské ligy. V posledním zápase 26. kola na sebe narazí dva týmy, které toho mají mnoho společného. Narazí na sebe dva geografičtí sousedé, dva vyznavači stejných barev, dva tříbekové systémy a zejména dvě ofenzivní mašiny. Na San Siro si najdou cestu hráči z 50 kilometrů vzdáleného Bergama.


Preview: Parma - Inter

03/03/21 - Evropské poháry tento týden sice odpočívají, to ale neznamená, že budeme o fotbal nějak ochuzeni. O fotbalovou zábavu se budou během týdne starat elitní evropské soutěže a ta italská nebude výjimkou. V rámci 25. kola změří svoje síly první s předposledním.


Preview: Inter - FC Janov

26/02/21 - 15 zápasů, pouze 15 zápasů nás dělí od chvíle, kdy poznáme mistra letošní sezóny. Na zaváhání není prostor. Dnes se utkají 2 ze 3 týmů, které jako jediné v posledních 5 ligových kolech nepoznaly hořkost porážky. Do města módy v rámci 24. kola zavítají hráči z přístavního města Janov.


Blog MP: Preview AC Milán - Inter

20/02/21 - Pracovný týždeň sa blíži k svojmu koncu a to znamená že ďalšie, v tejto sezóne tretie milánske derby už klope na dvere. Po prvý krát sa v aktuálnej sezóne stretli mestskí rivali v rámci 4.kola Serie A a úspešnejší boli hráči AC po výhre 2:1. Na dva rýchle góly Ibrahimoviča síce ešte v prvom polčase odpovedal Lukaku, no hoci boli Nerazzurri po celý zápas lepším mužstvom, viac sa nepresadili. Rossoneri vyťažili z minima maximum, získali 3 body a séria úspešných výsledkov ich vyniesla na pozíciu lídra tabuľky.


Preview: AC Milán - Inter Milán

19/02/21 - Neděle 21.2 by měla být v kalendářích nás všech vyznačena tučnými písmeny. Svátek fotbalu, orchestr emocí, to je jen pár z mnoha různých ekvivalentů, kterými lze nazvat tento zápas. Tentokrát se nebude hrát pouze o body, bude se hrát o psychickou výhodu, o vykročení tím správným směrem v cestě za titulem a zkrátka o všechno. Sotva vyprchaly emoce z posledního vzájemného zápasu, tak nás čeká třetí, závěrečné a nejdůležitější Derby della Madonnina. 2 týmy, 1 město, 1 nenávist a zejména 1 pohár pro vítěze ligy.


Preview: Fiorentina - Inter
04/02/21 - V rámci 21. kola zavítají do půvabné Florencie hráči milánského Interu. Zápas nejlepšího s jedním z nejhorších útoků ligy se uskuteční tentokrát již v pátek.

Preview: Inter Milán - Juventus
01/02/21 - Jen stěží si můžeme představit lepší úvod do nového měsíce než další Derby d’Italia. Právě zápasů mezi Interem a Juventusem si letos užijeme do sytosti, jelikož oba týmy se díky semifinále Coppa Italia potkají hned 4x. Tento dvojzápas nám napoví, kdo bude mít možnost zahrát si finále domácího poháru proti vítězi z druhého semifinále mezi Atalantou a Neapolí. Dočkáme se reprízy loňského finále nebo bude složení úplně jiné?

Preview: Inter Milano - Benevento
29/01/21 - Serie A se nám definitivně přehoupla do své druhé poloviny a my tak budeme mít možnost sledovat "odvety" jednotlivých zápasů. Dnes uvidíme zápas největší stálice ligy a týmu, který si v lize užívá teprve svou historicky druhou sezónu.

>> Starší