FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Zlatý míč Interu 2017-18 získal Milan Škriniar
29/06/18 - Dalším vítězem pravidelné ankety nejlepší hráč sezony Zlatý míč Interu pořádanou webem FCInterMilano.com vyhrál slovenský stoper Milan Škriniar. Nováček v řadách nerazzurri přišel v létě ze Sampdorie, okamžitě se zařadil do základní sestavy, odehrál všechny zápasy v Serii A a kromě výborného bránění stíhal i zakládat útočné akce a střílet góly. 185krát vybojoval míč a je tak v této činnosti nejlepším hráčem Serie A. Celkově od čtenářů webu získal 372 bodů. Zajímavostí, je že ač obránce, tak v počtu nastřelených tyček a břeven je v celé Serii A na dělené čtvrté příčce s Perišičem a dalšími hráči. Povedlo se jim to čtyřikrát.

Mauro Icardi získal Zlatý míč Interu 2016/17
31/07/17 - Mauro Icardi je po dvou letech znovu vítězem naší ankety Zlatý míč. Loňský vítěz Samir Handanovič skončil druhý. S menším odstupem za ním je na třetí příčce Chorvat Ivan Perišič. Až pak následuje velký bodový odstup. Obránce Joao Miranda je čtvrtý, pátý je italský záložník, který přišel do týmu v průběhu sezony z Atalanty Bergamo. Jedná se tak i o nejlepší posilu sezony.

Ohlédnutí – tři nejlepší zápasy minulé sezony
31/07/17 - V předešlém díle tohoto miniseriálu jsme si připomenuli tři nejhorší utkání sezony 2016/17. Ačkoli by se při pohledu na tabulku z minulé sezony mohlo zdát, že povedené duely se snad neodehrály, opak je pravdou – pojďme si zavzpomínat na tři nejpovedenější podle naší redakce. Velmi podobně dopadly i výsledky hlasování Zápas sezony ,v kterém jste hlasovali vy - naši čtenáři. Na prvním místě skončil zápas s Atalantou, druhý s Juventusem a o třetí příčku se podělili tři zápasy. Derby s AC 2-2, výhra nad Laziem 3-0 a výhra nad Turínem 2-1. V našem výběru jsme ale upřednostnili zápas s Fiorentinou.

Zvolte nejlepší zápas sezony 2016/17
10/07/17 - 10/07/16 - Před pár dny začala předsezonní příprava, Inter má za sebou již první přátelák a než se dostane k důležitějším utkání, můžeme si zavzpomínat na loňskou sezonu. Přestože to celkově dopadlo dost špatně, určitě se najdou zápasy, na které by bylo škoda zapomenout. Které se povedly? Zvolte vůbec nejhezčí zápas celé sezony.

Vítězové ankety hráč měsíce
10/07/17 - Inter Milán obsadil v sezoně 2016/2017 až sedmou příčku a vliv na tom měla i forma jednotlivých hráčů. Každý měsíc čtenáři těchto stránek mohli zvolit nejlepšího hráče za dané období a jak se můžeme přesvědčit v následujícím přehledu, byla to docela divočina. Pouze dva hráči dokázali v této anketě vyhrát dvakrát - nejlepší střelec týmu a kapitán Mauro Icardi a brankářská jednička Samir Handanovič.

Warning: getimagesize(/DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/http://cechianerazzurra.com/grafika/emai): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 38 Warning: Division by zero in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 54 Warning: Division by zero in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 58 Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 62 Warning: imageantialias() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 63 Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 65 Warning: imagecopyresampled() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 99 Warning: imagejpeg(/DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/http://cechianerazzurra.com/grafika/emai): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/fcintermilano.com/www/funkce.php on line 101 CHYBA. Asi kvůli právům se nepodařilo vytvořit obrázek.