FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Soutěž: Inter a Euro 2016
09/07/16 - Český oficiální fanklub Cechia Nerazzurra připravil ve spolupráci se stránkami FCInterMilano.com soutěž. Jejím tématem je samozřejmě Inter Milán a zároveň i letošní Euro, které pořádá Francie. Šampionát vrcholí, zbývá odehrát poslední zápas. Právě domácí tým Francie vyzve večer ve finále Portugalce. Na facebookové komunitní stránce "Inter Milán - FCInterMilano.com" se v neděli pár desítek minut před výkopem, přesně v 19:30, objeví otázka. První, kdo na ní v komentáři pod příspěvkem správně odpoví a kdo zároveň bude mít na facebooku naši stránku olajkovanou (tlačítko Tohle se mi líbí), získá batoh, tašku na záda, plážovou deku a pláštěnku.

Sezona 2015/16: Tři nejhorší utkání
27/06/16 - I když se tým umístil na lepší pozici jako několik sezon předtím, špatné zápasy byly k vidění i tentokrát. Připomeneme si ty úplně nejméně povedené.

Stále také probíhá hlasování o nejlepší zápas sezony. Přečtěte si v dalším článku, kdo je v nominaci a hlasujte zde.

Zlatý míč Interu vyhrál brankář Handanovič
19/06/16 - Mauro Icardi nedokázal obhájit loňské vítězství v anketě Zlatý míč Interu (15.ročník) a v hlasování čtenářů těchto stránek skončil na druhé příčce. Nejlepším hráčem sezony 2015/16 byl celkem jasně zvolen slovinský brankář Samir Handanovič. Z vítězství se neraduje poprvé, vyhrál již v sezoně 2012/13. Třetí příčku obsadil nejlepší nováček týmu - 31letý brazilský obránce Miranda, který v létě přišel z Atletika Madrid.

Zvolte nejlepší zápas sezony 2015/16
19/06/16 - Denní počet zápasů na právě probíhajícím Euru se dneškem snižuje a tak je čas si například zavzpomínat na utkání, která letos odehrál Inter. Která se povedla? Sezona je za námi a tak můžeme zvolit vůbec nejhezčí zápas celé sezony. Každý měsíc mají čtenáři tohoto webu možnost zvolit nejlepší zápas Interu Milán za uplynulý měsíc. Z vítězů jednotlivých měsíců můžeme vybrat celkového vítěze. Vybírat můžete i podle highlights, které jsem do článku vložil. Nechybí ani odkaz na detail zápasu pro zobrazení dalších informací.

Anketu Hráč měsíce ovládáli v sezoně Balkánci
01/06/16 - Ohlédnout se za uplynulou sezonou se dá různými způsoby. Zajímavým pohledem může být naše anketa Hráč měsíce. Vy, čtenáři těchto stránek, v ní volíte hráče, který předváděl v uplynulém měsíci nejlepší výkony. Pravidla jsou jednoduchá, kdo získal nejvíc bodů, vyhrál. V následujícím textu se dočtete více. Máme tu ale ještě jednu tradiční anketu. Už po 15. budeme volit nejlepšího hráče. Hlasování probíhá na hlavní stránce, ze všech hráčů týmu vybíráte pět nejlepších.

3x NEJ ze sezony 2015/16
31/05/16 - Vybíráme nejlepší nákup sezony, největší zklamání a také nejlepšího hráče, který letos za Inter nehrál, ale byl v jiném klubu na hostování. V článku se dočtete o Mirandovi, Santonovi a Dimarcovi.

Zlatý míč Interu získal od čtenářů Icardi
23. anketu pořádanou webem FCInterMilano.com vyhrál argentinský útočník Mauro Icardi, když získal 268 bodů. Hlasujícími jsou čtenáři stránek, kteří volí pět nejlepších fotbalistů uplynulé sezony. Icardi společně s Luca Tonim vstřelili v Serii A 22 branek a stali se nejlepšími střelci soutěže. 22letý kanonýr příšel do Interu před dvěma roky ze Sampdorie Janov. V první sezoně se trefil ve 22 zápasech devětkrát.

Rodrigo Palacio nejlepším hráčem sezony
Tradiční anketu o nejlepšího hráče Interu Milán vyhrál na našich stránkách Rodrigo Palacio. Argentinský útočník přišel do Interu před dvěma lety z FC Janov. V obou sezonách potvrdil své kvality a byl nejlepším střelcem klubu. Zatímco loni vstřelil kvůli zranění jen 12 branek, letos se zastavil na 17 trefách v Serii A.

Vyber nejlepší zápas sezony
Každý měsíc mají čtenáři tohoto webu možnost zvolit nejlepší zápas Interu Milán v uplynulém měsíci. Sezona skončila, tempo zápasů na Mistrovství světa se výrazně snížilo a tak je čas a snad i chuť si tyto vítězné zápasy připomenout a zvolit z nich vůbec nejhezčí zápas celé sezony. Vybírat můžete i podle highlights, které jsem do článku vložil. Nechybí ani odkaz na detail zápasu pro zobrazení dalších informací.

Zápasem sezony je výhra na Juventusu
02/07/13 - Pokud hraje Inter zápasy, tak mohou naši čtenáři každý měsíc zvolit jeden, který byl podle nich tím pro Inter nejvydařenějším. Tato sezona pro nerazzurri nedopadla vůbec dobře. Přesto se najdou zápasy, které se povedly a to velmi. Inter dokázal porazit všechny týmy z čela tabulky. Aspoň jednu prohru si vysloužila Fiorentina, Neapol, Juventus i AC Milán. Až v konečné tabulce páté Udinese odolalo a dokonce milánský tým dvakrát porazilo o tři góly.

Nejlepším zápasem sezony 2012/2013 jste i přes velký výběr utkání zvolili naprosto jednoznačně výhru na hřišti Juventusu. Turínský tým byl poprvé na svém novém stadionu pokořen a to naprosto zaslouženě 3:1. Stříbrnou pozici získal další nezapomenutelný zápas s Tottenhamem.

>> Starší