FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Mauro Icardi získal Zlatý míč Interu 2016/17
Mauro Icardi je po dvou letech znovu vítězem naší ankety Zlatý míč. Loňský vítěz Samir Handanovič skončil druhý. S menším odstupem za ním je na třetí příčce Chorvat Ivan Perišič. Až pak následuje velký bodový odstup. Obránce Joao Miranda je čtvrtý, pátý je italský záložník, který přišel do týmu v průběhu sezony z Atalanty Bergamo. Jedná se tak i o nejlepší posilu sezony.

Ohlédnutí – tři nejlepší zápasy minulé sezony
V předešlém díle tohoto miniseriálu jsme si připomenuli tři nejhorší utkání sezony 2016/17. Ačkoli by se při pohledu na tabulku z minulé sezony mohlo zdát, že povedené duely se snad neodehrály, opak je pravdou – pojďme si zavzpomínat na tři nejpovedenější podle naší redakce. Velmi podobně dopadly i výsledky hlasování Zápas sezony ,v kterém jste hlasovali vy - naši čtenáři. Na prvním místě skončil zápas s Atalantou, druhý s Juventusem a o třetí příčku se podělili tři zápasy. Derby s AC 2-2, výhra nad Laziem 3-0 a výhra nad Turínem 2-1. V našem výběru jsme ale upřednostnili zápas s Fiorentinou.

Zvolte nejlepší zápas sezony 2016/17
10/07/16 - Před pár dny začala předsezonní příprava, Inter má za sebou již první přátelák a než se dostane k důležitějším utkání, můžeme si zavzpomínat na loňskou sezonu. Přestože to celkově dopadlo dost špatně, určitě se najdou zápasy, na které by bylo škoda zapomenout. Které se povedly? Zvolte vůbec nejhezčí zápas celé sezony.

Vítězové ankety hráč měsíce
Inter Milán obsadil v sezoně 2016/2017 až sedmou příčku a vliv na tom měla i forma jednotlivých hráčů. Každý měsíc čtenáři těchto stránek mohli zvolit nejlepšího hráče za dané období a jak se můžeme přesvědčit v následujícím přehledu, byla to docela divočina. Pouze dva hráči dokázali v této anketě vyhrát dvakrát - nejlepší střelec týmu a kapitán Mauro Icardi a brankářská jednička Samir Handanovič.

Soutěž: Inter a Euro 2016
09/07/16 - Český oficiální fanklub Cechia Nerazzurra připravil ve spolupráci se stránkami FCInterMilano.com soutěž. Jejím tématem je samozřejmě Inter Milán a zároveň i letošní Euro, které pořádá Francie. Šampionát vrcholí, zbývá odehrát poslední zápas. Právě domácí tým Francie vyzve večer ve finále Portugalce. Na facebookové komunitní stránce "Inter Milán - FCInterMilano.com" se v neděli pár desítek minut před výkopem, přesně v 19:30, objeví otázka. První, kdo na ní v komentáři pod příspěvkem správně odpoví a kdo zároveň bude mít na facebooku naši stránku olajkovanou (tlačítko Tohle se mi líbí), získá batoh, tašku na záda, plážovou deku a pláštěnku.

Sezona 2015/16: Tři nejhorší utkání
27/06/16 - I když se tým umístil na lepší pozici jako několik sezon předtím, špatné zápasy byly k vidění i tentokrát. Připomeneme si ty úplně nejméně povedené.

Stále také probíhá hlasování o nejlepší zápas sezony. Přečtěte si v dalším článku, kdo je v nominaci a hlasujte zde.

Zlatý míč Interu vyhrál brankář Handanovič
19/06/16 - Mauro Icardi nedokázal obhájit loňské vítězství v anketě Zlatý míč Interu (15.ročník) a v hlasování čtenářů těchto stránek skončil na druhé příčce. Nejlepším hráčem sezony 2015/16 byl celkem jasně zvolen slovinský brankář Samir Handanovič. Z vítězství se neraduje poprvé, vyhrál již v sezoně 2012/13. Třetí příčku obsadil nejlepší nováček týmu - 31letý brazilský obránce Miranda, který v létě přišel z Atletika Madrid.

Zvolte nejlepší zápas sezony 2015/16
19/06/16 - Denní počet zápasů na právě probíhajícím Euru se dneškem snižuje a tak je čas si například zavzpomínat na utkání, která letos odehrál Inter. Která se povedla? Sezona je za námi a tak můžeme zvolit vůbec nejhezčí zápas celé sezony. Každý měsíc mají čtenáři tohoto webu možnost zvolit nejlepší zápas Interu Milán za uplynulý měsíc. Z vítězů jednotlivých měsíců můžeme vybrat celkového vítěze. Vybírat můžete i podle highlights, které jsem do článku vložil. Nechybí ani odkaz na detail zápasu pro zobrazení dalších informací.

Anketu Hráč měsíce ovládáli v sezoně Balkánci
01/06/16 - Ohlédnout se za uplynulou sezonou se dá různými způsoby. Zajímavým pohledem může být naše anketa Hráč měsíce. Vy, čtenáři těchto stránek, v ní volíte hráče, který předváděl v uplynulém měsíci nejlepší výkony. Pravidla jsou jednoduchá, kdo získal nejvíc bodů, vyhrál. V následujícím textu se dočtete více. Máme tu ale ještě jednu tradiční anketu. Už po 15. budeme volit nejlepšího hráče. Hlasování probíhá na hlavní stránce, ze všech hráčů týmu vybíráte pět nejlepších.

3x NEJ ze sezony 2015/16
31/05/16 - Vybíráme nejlepší nákup sezony, největší zklamání a také nejlepšího hráče, který letos za Inter nehrál, ale byl v jiném klubu na hostování. V článku se dočtete o Mirandovi, Santonovi a Dimarcovi.

>> Starší