FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Inter-Juventus: Nejdražší vstupenky v historii
19/02/19 - Tak to tu ještě nebylo. Inter dnes spustil očekávaný volný prodej vstupenek na šlágr proti Juventusu a jen těsně předtím oznámil ceny. Hodně vysoké ceny. A asi ví, proč to dělá. Zájemci o italské derby mají strach, že bude vyprodáno a na stadion se nedostanou. Šok ze zjištěné ceny, tak v dané situaci nemusí být tak velký a vstupenku raději hned koupí. Díky tomu budou mít ještě větší tržby než loni, což se jim v současné situaci, kdy jsou stále pod finančním dohledem UEFA a potřebují vydělávat peníze, rozhodně hodí.

Pokud chcete vědět, kolik stojí a stály vstupenky v roce 2010, čtěte dál. Od nás se i dozvíte, jak se příště dostat ke slevě třeba i 50 eur.

Ultras Rapidu podpořili Interisty
19/02/19 - Ve čtvrtek hrál Inter Evropskou ligu a kromě samotného fotbalu se bylo na co dívat a co poslouchat v hledišti. Vyhlášení ultras Rapidu Vídeň, kteří jsou podle Youtube kanálu Ultras World za rok 2018 4.nejlepší na světě, obsadili tradičně celou svoji tribunu za bránou a nepřetržitě všichni zpívali a podporovali svůj tým. Občas se k nim přidal i nemalý počet fanoušků na podlouhlé tribuně, zatímco hlavní tribuna, tak jako všude jinde, byla nulová. Na začátku se domácí předvedli s choreem v zelenobílých barvách a nápisem SK RAPID WIEN zobrazeným na třech tribunách.

Cechia Nerazzurra - benefity oficiálního fanklubu
03/08/18 - Máš DNA NERAZZURRI? Přidej se do naší velké INTER rodiny a využij všech výhod naplno. Bratry máme po celém světě. Členský balíček s dárky je jen jeden z mnoha benefitů, které ti registrace v oficiálním fanklubu poskytuje.

Inter Club Cechia Nerazzurra je součástí CCIC sdružující všechny oficiální fankluby Interu Milán. Sídlí v Kutné Hoře, založen byl v roce 2003 a s téměř 200 členy patří mezi větší mezinárodní fankluby, kterých má Inter kolem osmdesáti. Členství je roční a podle věku se rozlišuje na seniorské a juniorské.

Přihlašování členů do fanklubu Interu
19/06/16 - Už jsi registrovaným členem oficiálního fanklubu? Máš v DNA černomodré barvy? Vyzkoušej pocit být tím pravým fanouškem s průkazkou Interu. Český fanklub Cechia Nerazzurra byl zrozen před 13 lety a díky tomu, že v posledních letech má pravidelně více jak 100 členů patří mezi ty větší fankluby nacházející se mimo Itálii.

Fanoušci kupují víc permanentky
Inter se rozhodl, že druhým rokem nebude oficiálně zveřejňovat počet prodaných permanentních vstupenek. Corriere dello Sport ale přišel s informací, že se prodej oproti loňsku zvýšil o 20%. Pokud na sezonu 2014/15 prodali nerazzurri 23 tisíc ročních vstupenek, tak letos by to mělo být přibližně 27 tisíc. S tímto číslem je Inter druhým nejlepším klubem v Serii A. Juventus Turín je o tisícovku lepší. Prozatím.

Choreografie z milánského derby
Bezbrankové derby della Madonnina nenabídlo na hřišti žádnou velkou podívanou, o to lepší byla podívaná na tribunách. Ultras Interu z Curva Nord předvedli úchvatnou prezentaci, která trvala zhruba dvacet minut.

Bunda pro členy fanklubu, výjezd na Neapol a AC
Ještě pořád nejste zaregistrování fanoušci? Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a využívejte všech jeho výhod. Za roční poplatek mimo jiné získáte průkazku člena, 18% slevu na oficiálním internetovém fanshopu Interu Milán store.inter.it, dále se budete moct zúčastnit autobusových výjezdů na zápasy černomodrých. Pokud raději cestujete individuálně, fanklub vám může zajistit vstupenky i na největší šlágry sezony, které bývají zpravidla vyprodané. Navíc každý získá hodnotný dárek. Členové starší 18 let bundu "K-Way", mládež kšiltovku a děti do 6 let míč velikosti 2.

V letošní sezoně fanklub pořádá hned dva výjezdy. Poprvé se chce na San Siro podívat již v polovině října, kdy Inter přivítá Neapol. Druhý zápas, při kterém členové fanklubu nechtějí na stadionu chybět, je milánské derby. To se hraje v polovině dubna příštího roku.

Výjezd na zápas s Atalantou
Výjezd do Milána na zápas s Atalantou jsme plánovali přibližně čtvrt roku a konečně jsme se tedy dočkali. Vše organizoval Zdeněk Salát, fanda Interu, jenž většinu času pracuje v Bělorusku či v Lotyšsku a v Bělorusku žije, dalším účastníkem byl nerazzurro Lukáš Varhaník (příští sezónu vstoupí do fanclubu), jeden fanda Arsenalu křestním jménem Honza, jehož jsme zkoušeli obrátit na naši víru, bohužel však k černomodrému náboženství nekonvertoval a moje maličkost. Tito tři zmínění pánové vyráželi z Jihlavy a mě nabrali kolem 0:45 v matičce Praze.

Report z výjezdu na Inter-Juventus
21/09/13 - Již 10 let pořádá fanklub Interu Milán Cechia Nerazzurra autobusové výjezdy na zápasy svého milovaného týmu do Milána. Díky tomu má každý český a slovenský fanoušek nerazzurri možnost si zafandit se svými a vidět, jak natřískaná je tribuna Curva Nord. Konečně může zažít na vlastní kůži, jaké to být v centru dění - na slavném stadionu G.Meazzy, kterému se přezdívá San Siro podle městské čtvrti, kde stojí.

Minulou sobotu se zde hrálo nejdůležitější utkání na Apeninském poloostrovu - Derby d'Italia. Zápas, v kterém proti sobě hrají historicky dva nejúspěšnější kluby Itálie. Toto označení má utkání již z minulosti, kdy nebylo sporu o tom, které dva kluby jsou v zemi nejlepší. Od 90.let minulého století se však o tom dá polemizovat. Přesto v italským novinách titulky zůstávají stejné a AC Milán tak má pouze jedno velké derby - městské s Interem.

Prvních sto členů získá náramek zdarma
22/07/13 - Už jsi registrovaným členem oficiálního fanklubu? Vyzkoušej pocit být tím pravým fanouškem s průkazkou Interu. Český fanklub Cechia Nerazzurra letos slaví 10 let od svého založení a díky tomu, že v posledních letech má pravidelně více jak 100 členů patří mezi ty větší fankluby nacházející se mimo Itálii.

>> Starší