FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Přehled přípravných zápasů v létě 2019
20/08/19 - Inter v létě 2019 odehrál 6 oficiálních zápasů, kromě prvního proti Luganu žádný nedokázal vyhrát v normální hrací době. S Manchesterem United na International Champions Cupu prohrál 0:1. V následujících čtyřech zápasech dosáhl vždy stejného výsledku 1:1. Protože muselo utkání najít vítěze, následovaly vždy penalty. Kromě prvního rozstřelu proti Juventusu, Inter vždy vyhrál. Porazil PSG, Tottenham i Atletico Madrid.

Inter bude muset zapsat Icardiho na soupisku
07/08/19 - Pokud Mauro Icardi zůstane, zapíše ho Inter kvůli případnému soudnímu sporu raději na soupisku pro italskou ligu. Tam smí klub napsat 25 hráčů. Inter se obává, že Argentinec by si mohl stěžovat, že mu není dovoleno vykonávat své zaměstnání a protože i loni byl nejlepším střelcem týmu, mohl by se žalobou uspět. Problémem však může být i údajný předpis FIFA, který říká, že pokud "služebně starší" hráč neodehraje aspoň 10 procent zápasů, může s klubem ukončit jednostranně smlouvu. A to by byla pro Inter obrovská rána, protože by přišel o 80 miliónů eur, které nyní za jeho prodej požaduje.

Blog MP: Tottenham - INTER 1:1, 3:4 po pen.
05/08/19 - Priebeh: Dnes sme sa ani poriadne na ihrisku neprebrali a bolo 1:0. Gagliardinimu v 3.minúte na súperovej polovici odskočila lopta ďaleko od nohy, nasledoval rýchly brejk po ľavej strane, prihrávka vpravo a hoci mal Lucas Moura pred sebou Škriniara aj Handanoviča, po krátkej kľučke vo vnútri 16ky vystrelil popri slovenskom stopérovi k bližšej tyči a ani náš kapitán už nedokázal vykryť priestor medzi ním a konštrukciou brány. Takže hneď traja vinníci, kedy Gagliardini zbytočne stratil, Škriniar možno mohol včas vystúpiť proti útočiacemu hráčovi a Handanovič nestál práve najlepšie.

Inter v návštěvnosti pátý nejlepší v Evropě
30/05/19 - Již nepřekvapí, že Inter je v posledních letech bez ohledu na výsledky nejnavštěvovanějším týmem v Serii A na svém stadionu. Letošních 61 444 diváků je nejlepší průměrnou návštěvou za posledních 16 let. Díky tomu se dostal v evropském měřítku dokonce i přes Real Madrid a patří mu pátá příčka. Před ním už jsou jen s velkým náskokem Manchester United (74 498), Bayern Mnichov (75 000), FC Barcelona (76 051) a Borussia Dortmund (80 889). AC Milán (54 667) je v Evropě jedenáctý, Juventus (39 244) až třicátý.

Inter Academy Camp v ČR, uvažuje se o akademii
14/05/19 - Deník Sport a iDnes přišly s informací, že Inter v červenci uspořádá v Trutnově Inter Academy Camp a v srpnu by mohl proběhnout druhý někde na Moravě. Podle úspěšnosti kempů by se klub rozhodl, zda u nás vytvoří vlastní akademii pro hráče od 5 do 17 let. Podobná funguje již na Slovensku ve Stupavě a nese název INTER Academy IMAS – Slovakia. Také tam vše začalo kempem, který se uskutečnil v Trebaticích. Letos jsou v plánu hned tři termíny a místem je Brezová pod Bradlem. Za „expanzí“ do Česka a předtím na Slovensko stojí Radoslav Mlynár.

Spalletti: Kapitánem není Icardi pro dobro týmu
18/02/19 - Téma odebrání kapitánské pásky Mauru Icardimu plní noviny. Legenda Interu Giuseppe Bergomi oceňuje Inter za odvahu, kterou musel najít k vyřešení této situace. Argentinský útočník prakticky neustále během svého působení požaduje navýšení platu a v médiích je to nekonečný příběh. Klub jeho požadavky považuje za přemrštěné a dobro to nedělá ani v kabině. Tak se správný kapitán chovat nemá.

Rasismus, mrtvý fanoušek a další pobodaní
27/12/18 - Včerejší zápas Inter-Neapol poznamenalo hned několik nepříjemných incidentů. Před utkáním srazila dodávka fanouška Interu. Diváci celý zápas rasisticky pokřikovali na Koulibalyho. A čtyři fanoušci byli pobodáni. Interu hrozí velký trest.

Prezident Steven Zhang věří v novou éru úspěchu
26/10/18 - "Extrémně hrdý" Steven Zhang ujišťuje, že sportovní výkon zůstává pro Inter prioritou. Zároveň se chce stát lídrem v oblasti technologií". Zhang byl jmenován novým prezidentem Interu v pátek během výroční schůzi akcionářů. Zástupce skupiny Suning a syn jejího majitele je popisován u nerazzurri jako "jeden z nejvlivnějších mladých obchodních lídrů v Číně". "Dnes jsem nesmírně hrdý na to, že vedu tento klub do nové éry," řekl 26letý Zhang Kangyang, který si nechává říkat Steven, na oficiální stránce klubu.

Osvaldo: Fotbal mi bral svobodu
25/09/18 - Pamatujete na Pabla Dani Osvalda? Tento argentinsko-italský útočník ve své bohaté kariéře prošel mnoha kluby a mezi jeho působiště patřil i Inter. V našem klubu však strávil jen půlroku. Kariéru ukončil ve 30 letech a nikoli kvůli zdraví, ale kvůli tomu, že mu fotbal bral to, co má rád.

Přípravné zápasy Interu v létě
Pro připomenutí přinášíme seznam všech přípravných zápasů hraných v létě. Inter porazil Lugano, Lyon a vyhrál i v Madridě s Atletikem. Překvapivě prohrál se Sionem, remizoval se Zenitem Petrohrad, Sheffield United a Chelsea.

>> Starší