FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Barcelona-Inter: Hodnocení hráčů
25/10/18 - Inter po sedmi výhrách v řadě narazil. V Lize mistrů na Camp Nou neuspěl a prohrál s FC Barcelonou 0-2. Jak obstáli jednotliví hráči? Jednoznačně nejlepším hráčem byl brankář Samir Handanovič, který pochytal vše, co pochytat měl a ještě něco navíc. Při gólech neměl šanci.

Proč Inter úvodní utkání nezvládl?
23/08/16 - Poprvé od roku 2011 černomodří prohráli první zápas sezony. Přitom soupeř byl z kategorie sice nepříjemných, ale pro klub s ambicí kvalifikace do Ligy Mistrů povinně zdolatelných. Jenomže Inter předvedl jeden z nejhorších výkonů od nechvalně proslulé éry trenéra Gasperiniho. Co se ve Veroně stalo?

Inter 2:0 Neapol, hodnocení vybraných hráčů
Inter zvládl těžké utkání před šedesáti tisíci diváky, mezi kterými byli i členové výjezdu československého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a nadále živí naděje na Ligu Mistrů. Většina hráčů odehrála opravdu povedený zápas, tak se na ně pojďme podívat blíže.

Frosinone 0:1 Inter, hodnocení vybraných hráčů
Inter měl až na pár situací jasně navrch po dobu celého utkání, i tak si ale kvůli spáleným příležitostem opět odnáší tradiční výhru 1:0. Podíváme se, jak se v neustálém dešti vedlo některým hráčům.

AS 3:1 Inter, hodnocení vybraných hráčů
Inter jako jediný z klubů z Lombardie stále živí naděje na postup do Ligy Mistrů i osm kol před koncem sezony. V Římě se dostal do vedení a i přes srovnání skóre bere bod všemi deseti.

Inter 2:1 Bologna, komentář k vybraným hráčům
13/03/16 - Ani dva bývalí hráči nerazzurri na straně hostů nezabránili rozběhnutému Interu sebrat všechny body. Domácí vsítili branky po rohových kopech (v tomhle ohledu jsou na čele spolu s AC Milán, které to dokázalo rovněž sedmkrát v sezoně), zatímco hosté skórovali jen po chybě v rozehrávce. Blíže se podíváme na některé hráče.

Inter 3:1 Palermo, komentář k vybraným hráčům
07/03/16 - Trápícímu se Palermu nedal Inter žádnou šanci a připisuje si tak zasloužené tři body. Jak je zvykem, některé hráče černomodrých si rozebereme.

Inter - Juventus 3:0 (3:5p), komentář k hráčům
03/03/16 - Pohárové finále bylo nakonec nečekaně na dosah. Zaměřili jsme se na některé postavy tohoto strhujícího představení.

Juventus – Inter 2:0, komentář k vybraným hráčům
Buffon nemusel ani v tomhle derby vytahovat balon ze sítě. Naopak, dva darované góly od obránců Interu znamenají, že Liga mistrů se nepřestává vzdalovat. Jak si vedli jednotliví hráči?

Inter – Sampdoria 3:1, komentář k vybraným hráčům
Inter Milán potvrdil roli favorita a potěšil fanoušky na San Siru včetně hostů v podobě Josého Mourinha a Ronalda. Na některé hráče se teď podíváme blíže.

>> Starší