FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Inter 2:0 Neapol, hodnocení vybraných hráčů
Inter zvládl těžké utkání před šedesáti tisíci diváky, mezi kterými byli i členové výjezdu československého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a nadále živí naděje na Ligu Mistrů. Většina hráčů odehrála opravdu povedený zápas, tak se na ně pojďme podívat blíže.

Frosinone 0:1 Inter, hodnocení vybraných hráčů
Inter měl až na pár situací jasně navrch po dobu celého utkání, i tak si ale kvůli spáleným příležitostem opět odnáší tradiční výhru 1:0. Podíváme se, jak se v neustálém dešti vedlo některým hráčům.

AS 3:1 Inter, hodnocení vybraných hráčů
Inter jako jediný z klubů z Lombardie stále živí naděje na postup do Ligy Mistrů i osm kol před koncem sezony. V Římě se dostal do vedení a i přes srovnání skóre bere bod všemi deseti.

Inter 2:1 Bologna, komentář k vybraným hráčům
13/03/16 - Ani dva bývalí hráči nerazzurri na straně hostů nezabránili rozběhnutému Interu sebrat všechny body. Domácí vsítili branky po rohových kopech (v tomhle ohledu jsou na čele spolu s AC Milán, které to dokázalo rovněž sedmkrát v sezoně), zatímco hosté skórovali jen po chybě v rozehrávce. Blíže se podíváme na některé hráče.

Inter 3:1 Palermo, komentář k vybraným hráčům
07/03/16 - Trápícímu se Palermu nedal Inter žádnou šanci a připisuje si tak zasloužené tři body. Jak je zvykem, některé hráče černomodrých si rozebereme.

Inter - Juventus 3:0 (3:5p), komentář k hráčům
03/03/16 - Pohárové finále bylo nakonec nečekaně na dosah. Zaměřili jsme se na některé postavy tohoto strhujícího představení.

Juventus – Inter 2:0, komentář k vybraným hráčům
Buffon nemusel ani v tomhle derby vytahovat balon ze sítě. Naopak, dva darované góly od obránců Interu znamenají, že Liga mistrů se nepřestává vzdalovat. Jak si vedli jednotliví hráči?

Inter – Sampdoria 3:1, komentář k vybraným hráčům
Inter Milán potvrdil roli favorita a potěšil fanoušky na San Siru včetně hostů v podobě Josého Mourinha a Ronalda. Na některé hráče se teď podíváme blíže.

Fiorentina – Inter 2:1, komentář k vybraným hráčům
Utkání 25. kola je za námi. Bylo v něm vidět mnoho napětí, byť neskončilo podle představ fanoušků Interu. Pojďme se blíže podívat na výkony některých hráčů.

Obsáhlá rekapitulace sezony 2014/2015
O tomto víkendu startuje nový ročník Serie A a tak je vhodná doba si zavzpomínat. Rekapitulace minulé sezony bude s časem přibývat na ceně ale i tak, kdo si z uplynulé sezony nepamatuje vše podstatné, má možnost se vrátit časem. Přinášíme vám podrobné ohlédnutí za sezonou 2014/2015. Doufáme, že v něm nechybí nic podstatného.

>> Starší