FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Pioli: Vždycky jsem byl v srdci fanouškem Interu
Stefano Pioli je v kabině Interu jen pár dní a už má hodně na pilno. Začal pracovat na mentálním stavu svých hráčů v kabině. Připomíná jim, že kvalifikovat se do Ligy mistrů je stále možné a že hráči musí věřit svým schopnostem. S každým hráčem pak měl i individuální pohovor, začal u kapitána Maura Icardiho. Na oficiálním představení pak pro Inter Channel řekl: "Jsem potěšen a hrdý, že tu můžu být, priorita je nyní poznat klul a každého, kdo tu pracuje. Podmínky tu jsou skvělé a každý hráč musí ukázat, že je s námi na palubě," řekl bývalý trenér Lazia.

Zajímavý rozhovor s ředitelem mládeže
11/07/16 - Na oficiálních stránkách klubu se objevilo interview s Robertem Samadenem, který má pod palcem mládežnické kategorie. Pro Inter Channel popsal kromě svého nadšení ze setrvání Stefana Vecchiho na pozici trenéra Primavery a množství mladíků zapojených do předsezonní přípravy A-týmu také změny v mládežnickém systému. Jeho myšlenky vám přinášíme přeložené do češtiny.

Mancini: Chce to čas, tým se tvoří roky
22/05/16 - Týmu Roberta Manciniho unikla třetí příčka, Inter hrát příští sezonu Ligu mistrů nebude, cíl nebyl splněn. Trenér zhodnotil sezonu v rozhovoru pro Inter Channel. Stále je podle něj v rekonstrukci a na správné cestě. Mrzí ho zápas z března, kdy Inter vedl v Římě s AS 1-0 a domácí pár minut před koncem vyrovnali. "Kdybychom vyhráli, něco by se mohlo změnit. Mohli jsme zápas rozhodnout, ale od 70.minuty měli oni hodně šancí a zaslouženě vyrovnali."

Velký rozhovor s Erickem Thohirem
09/05/16 - Oficiální stránky Interu přinesly zajímavý rozhovor s Indonéským prezidentem klubu. Thohir v něm objasnil, jakými změnami calcio přechází, jaké to je vést velkoklub a také jak se mu nástupem na tuto funkci změnil život. Přidal i několik zajímavých myšlenek ze života. Přinášíme vám ho přeložený do češtiny.

Ausilio: Jsem pekelně naštvaný
"Pořadí mluví za vše. Neznám mnoho jiných týmů, které by byli úspěšné a přitom ztratili za tak krátkou dobu tolik bodů," řekl Piero Ausilio v rozhovoru pro SkySport. "Pak je samozřejmé, že prohrajete s Juventusem, to je další bod, který vytváří rozdíl." Sportovní ředitel Interu nešel pro ostrá slova daleko. Na svůj tým je velmi naštvaný. Inter v novém roce jenom ztrácí a je karikaturou sebevědomého týmu z podzimu. Při současné formě může na Ligu mistrů zapomenout.

Santon: Inter je můj domov
Davide Santon v rozhovoru vysvětluje, proč chtěl v Interu zůstat. Odhaluje své vzory a mluví o nových posilách. Tvrdí, že vyspěl, dokáže se vyrovnat s chválou a přijmout kritiku.

Kovačič: Chci dokázat, že si Inter zasloužím
15/07/15 - Mateo Kovačič chce beze sporu v klubu zůstat. Jistotu však nemá. Inter musí prodávat a také má v kádru 30 hráčů. Na soupisku jich přitom může napsat jen 25. Zájem o něj má Liverpool. Anglický klub peníze má, protože získal 71 milionů prodejem Sterlinga do City. A údajně ho chce i Bayer Leverkusen.

Ausilio: U Coutinha jsme ztratili trpělivost
Piero Ausilio odhalil něco ze zákulisí v Interu. Jak došel klub k tomu, že odvolal trenéra Waltera Mazzarriho? "V prvním roce si vedl velmi dobře a dosáhl na všechny cíle, které jsme si vytyčili. Pak začal mít problémy s okolím. Posledních pár zápasů před odvoláním bylo vidět, že už ztratil důvěru fanoušků, hráči to vycítili a odrazilo se to na jejich výkonech. Situace byla neudržitelná a trvala několik měsíců. Samotné propuštění trenéra bylo velice rychlé, jediným možným nástupcem byl pro nás Mancini. Byl jediný, kdo mohl přinést týmu něco nového, aby náš projekt mohl pokračovat dál."

Roberto Mancini zhodnotil hráče
Roberto Mancini se vrátil po deseti letech do Interu. Je za dlouhou dobu jedním z mála trenérů, který zde vydržel čtyři roky. "Je těžké ty týmy porovnávat, předtím jsme měli úžasné hráče. Myslím, že se současnými hráči si můžeme vést také dobře," řekl bývalý kouč Manchesteru City a Galatasaray Istanbul.

Mazzarri zatím čtyřčlennou obranu nevyzkoušel
Inter porazil v prvním přípravném utkání nové sezony Trentino 6-1. Jak se výkon hráčů líbil trenérovi Walteru Mazzarrimu a co říká na nové posily M'Vilu a Vidiče? Odpovědi se dozvíte v rozhovoru, který poskytl novinářům hned po konci zápasu. Poprvé si kapitánskou pásku na ruku navlékl Andrea Ranocchia.

>> Starší