FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Mancini: Chce to čas, tým se tvoří roky
22/05/16 - Týmu Roberta Manciniho unikla třetí příčka, Inter hrát příští sezonu Ligu mistrů nebude, cíl nebyl splněn. Trenér zhodnotil sezonu v rozhovoru pro Inter Channel. Stále je podle něj v rekonstrukci a na správné cestě. Mrzí ho zápas z března, kdy Inter vedl v Římě s AS 1-0 a domácí pár minut před koncem vyrovnali. "Kdybychom vyhráli, něco by se mohlo změnit. Mohli jsme zápas rozhodnout, ale od 70.minuty měli oni hodně šancí a zaslouženě vyrovnali."

Velký rozhovor s Erickem Thohirem
09/05/16 - Oficiální stránky Interu přinesly zajímavý rozhovor s Indonéským prezidentem klubu. Thohir v něm objasnil, jakými změnami calcio přechází, jaké to je vést velkoklub a také jak se mu nástupem na tuto funkci změnil život. Přidal i několik zajímavých myšlenek ze života. Přinášíme vám ho přeložený do češtiny.

Ausilio: Jsem pekelně naštvaný
"Pořadí mluví za vše. Neznám mnoho jiných týmů, které by byli úspěšné a přitom ztratili za tak krátkou dobu tolik bodů," řekl Piero Ausilio v rozhovoru pro SkySport. "Pak je samozřejmé, že prohrajete s Juventusem, to je další bod, který vytváří rozdíl." Sportovní ředitel Interu nešel pro ostrá slova daleko. Na svůj tým je velmi naštvaný. Inter v novém roce jenom ztrácí a je karikaturou sebevědomého týmu z podzimu. Při současné formě může na Ligu mistrů zapomenout.

Santon: Inter je můj domov
Davide Santon v rozhovoru vysvětluje, proč chtěl v Interu zůstat. Odhaluje své vzory a mluví o nových posilách. Tvrdí, že vyspěl, dokáže se vyrovnat s chválou a přijmout kritiku.

Kovačič: Chci dokázat, že si Inter zasloužím
15/07/15 - Mateo Kovačič chce beze sporu v klubu zůstat. Jistotu však nemá. Inter musí prodávat a také má v kádru 30 hráčů. Na soupisku jich přitom může napsat jen 25. Zájem o něj má Liverpool. Anglický klub peníze má, protože získal 71 milionů prodejem Sterlinga do City. A údajně ho chce i Bayer Leverkusen.

Ausilio: U Coutinha jsme ztratili trpělivost
Piero Ausilio odhalil něco ze zákulisí v Interu. Jak došel klub k tomu, že odvolal trenéra Waltera Mazzarriho? "V prvním roce si vedl velmi dobře a dosáhl na všechny cíle, které jsme si vytyčili. Pak začal mít problémy s okolím. Posledních pár zápasů před odvoláním bylo vidět, že už ztratil důvěru fanoušků, hráči to vycítili a odrazilo se to na jejich výkonech. Situace byla neudržitelná a trvala několik měsíců. Samotné propuštění trenéra bylo velice rychlé, jediným možným nástupcem byl pro nás Mancini. Byl jediný, kdo mohl přinést týmu něco nového, aby náš projekt mohl pokračovat dál."

Roberto Mancini zhodnotil hráče
Roberto Mancini se vrátil po deseti letech do Interu. Je za dlouhou dobu jedním z mála trenérů, který zde vydržel čtyři roky. "Je těžké ty týmy porovnávat, předtím jsme měli úžasné hráče. Myslím, že se současnými hráči si můžeme vést také dobře," řekl bývalý kouč Manchesteru City a Galatasaray Istanbul.

Mazzarri zatím čtyřčlennou obranu nevyzkoušel
Inter porazil v prvním přípravném utkání nové sezony Trentino 6-1. Jak se výkon hráčů líbil trenérovi Walteru Mazzarrimu a co říká na nové posily M'Vilu a Vidiče? Odpovědi se dozvíte v rozhovoru, který poskytl novinářům hned po konci zápasu. Poprvé si kapitánskou pásku na ruku navlékl Andrea Ranocchia.

Tommaso Berni se vrací do Interu jako trojka
Třetím brankářem Interu se stal trochu překvapivě Tommaso Berni, který doposud v nejvyšší soutěži nikdy pravidelně nechytal. Do Milána přišel z FC Turín. Stejně jako René Krhin či Marco Andreolli se i on po letech vrací do Interu. Dva roky působil v mládežnických týmech. V sezoně 2000/2001 byl u A týmu, ale do sestavy pro soutěžní zápase se nedostal. Pak se odstěhoval do Anglie, kde chytal za FC Wimbledon.

Nemanja Vidič vzadu ve třech nikdy nehrál
Dnes byl na oficiální prezentaci představen nový zadák Interu Milán. Zadarmo po vypršení smlouvy přišel z Manchesteru United kapitán Nemanja Vidič.

"Proč jsem si vybral Inter? Je to jeden z největších klubů světa. Má skvělou tradici a vyhrál spoustu trofejí doma i na mezinárodní úrovni, třikrát Ligu mistrů. Kolik klubů toto dokázalo? Teď se jedná o nový projekt s novým vlastníkem a okamžitě se mi zalíbila idea být toho součástí," řekl 32letý Srb.

>> Starší