FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Zimní mercato 2017: shrnutí
Leden vystřídal únor a tak je tu konec přestupového okna. Byli jsme svědky povedeného nákupu i ukončení trápení některých hráčů. Pojďme se tedy podívat na uskutečněné transfery.

Letní mercato 2016: Velké shrnutí
V poslední srpnový den ve 23 hodin se oficiálně uzavřelo italské přestupové okno otevřené od prvního července. Italské kluby rozhodně nešetřily a byly ochotny utratit rekordní částky. To potvrzuje i statistika množství utracených financí, ve které se Inter v rámci Evropy umístil na osmém místě. Shrňme si tedy příchozí posily i odchozí hráče.

Inter utratil za Kondogbiu víc než 30 milionů eur!
Obrovské překvapení si vedení Interu připravilo pro fanoušky. V době, kdy se již několik let po sobě hlásá, že klub musí kvůli finančním fair-play pravidlům UEFA šetřit. Kupuje hráče zřejmě za 36 milionů eur! Černomodrý dres bude oblékat Kondogbia, který s velkou pravděpodobností bude třetím nejdražším hráčem v historii klubu. V roce 1999 stál Christian Vieri 46 milionů a o tři roky později Hernan Crespo 45 milionů eur.


Hodnocení: Inter se snažil tým posílit
Jak dopadl právě skončený přestupový termín? Dá se hodnotit jako jeden z nejpovedenějších v posledních 5 letech. Do obrany přišel Davide Santon, do zálohy Xherdan Shaqiri a Marcelo Brozovič, góly má za úkol dávat Lukas Podolski. Za jakých podmínek přišli a co od nich můžeme čekat?

Davide Santon se vrací do Interu
Davide Santon je oficiálně hráčem Interu Milán. Do klubu se vrací zatím jen na hostování do konce sezony. Pokud odehraje 10 zápasů v základní sestavě, Inter ho bude muset v červnu koupit za 3,8 milionu eur, v opačném případě si to může rozmyslet. Podle serveru Transfermarkt je cena hráče 8 milionů eur.

Přichází talent ze Slovenska: Dominik Guláš
Do mládežnického týmu Interu přišel 15letý Slovák Dominik Guláš z Nitry. Středový záložník narozený 28.6.1999 vyniká dobrou technikou, zvládá souboje jeden na jednoho a je velmi rychlý.

Brozovic jde nejprve na 2 roky hostovat
Inter oficiálně oznámil příchod 22letého chorvatského záložníka. Marcelo Brozovič bude v Miláně nejprve 2 roky hostovat. Chcete vědět detaily o smlouvě a znát jeho první smlouva? Čtěte dál.

Z Bayernu přišel Xherdan Shaqiri
Inter získal druhou posilu v lednovém termínu. Záložní řadu posílí 170 centimetrů vysoký a 23 let starý reprezentant Švýcarska - Xherdan Shaqiri. Od roku 2012 hrál v Bayernu Mnichov, kde se mu hned v první sezoně podařilo získat trebl. Na konci roku 2013 pomohl vyhrát i Mistrovství světa klubů.

Krhin je zpět a Mazzarri s ním počítá
Velmi nenápadně se v týmu ocitla další posila. Při pohledu na seznam nominovaných hráčů pro přípravu v Pinzolu se mohlo zdát, že René Krhin se do Interu vrátil po nějakém ukončeném hostování a nerazzurri mu hledají nový klub, kam by ho mohli půjčit. Jenže není tomu úplně tak. Slovinský záložník hrál čtyři roky v Boloni a oba kluby ho spoluvlastnily. Protože Boloňa sestoupila do Serie B a za rok již nebude možné vlastnit jen polovinu hráče, Inter Krhina koupil zpět za přibližně 1,3 milionu eur.

Dodo se rozloučil s AS Řím
Inter včera oficiálně oznámil příchod Doda. 22letý Brazilec přichází na dvouleté hostování za 1,2 milionu eur. Milánský klub má opci na přestup ve výši 7,8 milionu. Dodo se se všemi z AS Řím rozloučil na twitteru. Jeho agent vysvětlil důvody transferu.

"Děkuji AS Řím za všechny ty roky," napsal hráč na účet na sociální síti. "Děkuji všem fanouškům za jejich náklonnost za celou tu dobu. Jsem hrdý na to, že jsem byl součástí velkého týmu, děkuji spoluhráčům, kteří mi pomáhali každý den a všem lidem v klubu za jejich práci."

>> Starší