FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Maniche by rád do Interu Milán
03/01/08 - Inter 03/01/08 (rihy10) - Jedním z hráčů, kteří jsou v současné době nejčastěji spojováni s přestupem do Interu, je Portugalec Maniche. Jeho vztah s koučem Javierem Aguirrem se blíží bodu mrazu, obvzláště po tom, co jej Aguirre vynechal ze sestavy v posledním zápase španělského poháru a údajně jej chce z klubu vystrnadit nadobro.

Z tohoto důvodu pověřil Maniche svého manažera, aby mu našel nový klub, kde by mohl poměrně pravidelně nastupovat. Hráč totiž nechce přijít o šanci zúčastnit se evropského šampionátu. Zatím jediný klub, který podal konkrétní nabídku je londýnský Tottenham, Maniche se však k této možnosti nevyjádřil, rád by totiž posílil kádr Interu Milán. Nerazzurri opravdu sondují možnosti, jak by mohli Maniche získat, nicméně v hledáčku mají více hráčů a tak budou potřebovat trochu času na rozhodnutí, zda budou opravdu o Maniche usilovat.

pokračování...  


Dalšími na seznamu jsou i Elano a Fabio Simplício. Elano v létě přestoupil ze Shakhtaru do nově se tvořícího týmu kouče Erikssona - Manchesteru City. V klubu je tak pouze půl roku a Citizens by jej nechtěli jen tak pustit. Je totiž jejich klíčovým hráčem a i on má velkou zásluhu na překvapivém pátém místě Manchesteru City v Premier League. Massimo Moratti se k možnosti Elana vyjádřil následovně: "Elano? Neznám jej moc dobře, ale nevypadá to, že by přestup byl zrovna levný."

Fabio Simplício je talentovaný záložník Palerma. Jeho šéfem je tak známý Maurizio Zamparini a ten by svého hráče nepustil levně. "Měl bych ho prodat Interu, aby seděl na lavičce? Inter má tolik záložníků a ze všech hráčů chtějí zrovna jeho? Neprodám ho pod 20 milionů eur," deklaroval s nadsázkou. Cena 20 milionů asi není reálná cena Simplícia, a tak bude záležet hlavně na rozhodnutí samotného hráče.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 01/01/08 - Maicon: Chci zůstat v Interu!
Další článek: 08/01/08 - Inter prohrál s Interem
1183


Diskuze

293