FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Maniche: Je to jako sen
15/01/08 - 15/01/08 (rihy10) - Portugalec Maniche absolvoval svůj první trénink po přesunu k černomodrým. Ihned po něm jej vyzpovídal Inter Channel.

"Být tady je sen. Přišel jsem do jednoho z nejlepších klubů na světě. Hraje tady spousta fantastických hráčů," nešetří chválou na svého nového zaměstnavatele. Maniche není jediným Portugalcem v dresu italského mistra. "Jsem hrdý na to být dalším Portugalcem v této skvělé sestavě. Můj krajan Figo mi toho o Interu řekl hodně. Říkal, že je to jako být v obrovské rodině a jsem velmi rád, že jsem se stal její součástí."

"S trenérem Mancinim jsem mluvil dnes. Znám ho jako skvělého kouče. Jsem mu plně k dispozici," vyjadřuje loajalitu vedení. A k dispozici Mancinimu bude opravdu stoprocentně, protože může nastoupit v Lize mistrů, přestože Atlético hrálo Pohár UEFA. "Champions League? Inter chce tuhle trofej vyhrát a tenhle tým si může vést dobře. Bude to skvělý souboj s Liverpoolem. Chcem vyhrát a dojít v soutěži co nejdál."

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 15/01/08 - Maniche definitivně hráčem Interu Milán
Další článek: 19/01/08 - Mancini po dvousté na lavičce Interu Milán
1190


Diskuze

172