FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mancini po dvousté na lavičce Interu Milán
19/01/08 - Mancini 19/01/08 (rihy10) - V rámci 19. kola Serie A přivítá v neděli ve 20:30 na stadionu Giuseppe Meazzy vedoucí Inter Milán třináctou Parmu. Oba soupeře od sebe dělí 28 bodů. Zápas bude pikantní pro kouče Manciniho, pro něhož to bude 200. zápas na lavičce Interu.

Prozatím je to pro Inter mimořádně vydařená sezona. Zápasy, které nerazzurri nevyhráli by se daly spočítat doslova na prstech jedné ruky - jeden v Champions League a čtyři v domácí soutěži, ve které zůstávají neporaženi. Momentálně drží sérii dvanácti vítězství v řadě ve všech soutěžích dohromady. Poslední z řady je čtvrteční výhra v Italském poháru nad Regginou v poměru 3-0.

Zápas s Parmou by se měl stát debutovým v dresu Interu pro záložníka Maniche. "Je tu možnost, že by mohl nastoupit. Je v dobrém rozpoložení a nemá fyzické problémy," prohlásil Mancini. Na lavičce by měl v neděli začít Patrick Vieira, jenž v sestavě chybí od října. "Vede si dobře a chce už být alespoň na lavičce. Uvidíme jestli ho budeme moci použít v průběhu zápasu," vyjádřil Mancini spokojenost s tím, že Vieira je na cestě zpět na hřiště. Naopak jen z tribuny budou přihlížet zranění Dacourt, Samuel, Figo, Maicon a Toldo. Nominován není ani Suazo.

pokračování...  


Momentálně třínáctá Parma, která nasbírala doposud osmnáct bodů bude moci v zápase s Interem použít velkou posilu, kterou ulovila na přestupovém trhu. Z Donětsku se totiž do Itálie vrací Cristiano Lucarelli, sniper, kterému se obvykle proti velkým klubům dařívá. Naopak kvůli zranění bude Parma postrádat Giulio Falconeho a Massima Paciho.

Pravděpodobné sestavy:
Inter-Julio Cesar; Zanetti, Cordoba, Materazzi, Maxwell; Maniche, Cambiasso, Chivu; Jimenez; Cruz, Ibrahimovic.
Parma-Bucci; Coly, Couto, Rossi, Castellini; Dessena, Morrone, Cigarini, Pisanu; Corradi, Lucarelli.

Nominace Interu: 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni; 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 16 Nicolas Burdisso, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 26 Cristian Chivu; 11 Luis Jimenez, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso, 21 Santiago Solari, 28 Maniche, 30 Pelè, 31 Cesar; 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Ricardo Cruz, 18 Hernan Crespo, 45 Mario Balotelli.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 15/01/08 - Maniche: Je to jako sen
Další článek: 23/01/08 - Mancini: Parma si nezasloužila prohrát
1191


Diskuze

225


 
Související články
Mancini: Parma si nezasloužila prohrát