FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
V cestě za Italským pohárem stojí Lazio Řím
16/04/08 - Tim Cup 16/04/08 (rihy10) - Hlavní pozornost všech fanoušků Interu Milán je soustředěna na ligovou soutěž, v níž mají Nerazzurri velkou šanci na úspěch. Triumf v Serii A ale není jediným, o který Inter usiluje. Dnes ve 20:45 na stadionu Giusseppe Meazzy rozehrají černomodří první semifinálový zápas italského poháru proti Laziu Řím. Lazio je sice v lize celých 35 bodů za Interem, avšak v TIM Cupu toto nemá žádný vliv a týmy jsou na stejné startovní čáře. Šance jsou tudíž víceméně vyrovnané.

Kouč Roberto Mancini si bude muset poradit s velkým počtem hráčů, kteří nebudou moci do utkání nastoupit. Z důvodu zranění se jedná o Dacourta, Cordobu, Samuela a Ibrahimoviče. Navíc Balotelli, Cruz a Pelé jsou z utkání suspendováni. Naopak s velkou pravděpodobností nastoupí Patrick Vieira, kterého nemá Mancini na co šetřit. Francouzský reprezentant totiž pro změnu nemůže nastoupit v ligovém utkání v Turíně. Mancini tak musel povolat i mladíky z Primavery. Největší šanci na účast v zápase má, pro tento zápas třetí útočník, Luca Siligardi. Spolu s ním jsou nominováni i obránci Fatic, Filippini a středopolař Bolzoni.

pokračování...  


Lazio už v lize prakticky nemá o co hrát, nachází se totiž v anonymním středu tabulky, a tak Delio Rossi nasadí nejspíše nejsilnější sestavu. Kvůli zranění mu budou chybět jen Del Nero a Firmani.

Pravděpodobné sestavy:
Inter - Toldo; Maicon, Burdisso, Materazzi, Maxwell; Jimenez, Maniche, Vieira; Figo; Suazo, Crespo.
Lazio - Ballotta; Behrami, Siviglia, Cribari, Radu; Dabo, Ledesma, Mutarelli; Pandev; Bianchi, Rocchi.

Nominace Interu:
Francesco Toldo, Paolo Orlandoni, Nicolas Burdisso, Marco Materazzi, Nelson Rivas, Cristian Chivu, Ivan Fatic, Marco Filippini, Luis Figo, Luis Jimenez, Esteban Cambiasso, Santiago Solari, Maniche, Cesar, Francesco Bolzoni, Hernan Crespo, David Suazo, Luca Siligardi.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 15/04/08 - Dvojí metr v Serii A?
Další článek: 16/04/08 - Mancini: Lazio je ve formě
1260


Diskuze
Inter-ol   (16/04/08 20:15:02)

Super práce, jako vždy. Akorát ty tvé pravděpodobné sestavy, vždyť tam máš hráče, kteří nejsou ani v nominaci, kterou máš o 5cm
níž. Ale to je detail. Jinak skvělé preview! 


252


 
Související články
Mancini: Lazio je ve formě
Burdisso dal jen břevno a Inter tak remizoval 0-0
Milánský B–tým Laziu branku nevstřelil