FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Dvě výhry od scudetta
21/04/08 - Siniša Mihajlovič 21/04/08 (Lp) - Roberto Mancini ztratil při utkání 34.kola Serie A hlas. V napínavém utkání musel své svěřence hodně dirigovat. Cíl byl splněn, Inter vyhrál v Turíně 1-0 a po ztrátě Říma v Livornu je blízko dalšího scudetta. Do konce zbývají čtyři kola a náskok v tabulce narostl na šest bodů. Pokud chtějí Římané myslet na titul, musí získat o sedm bodů více než Inter. Nerazzurri totiž s nimi mají lepší vzájemnou bilanci.

FC Turín - Inter 0-1

Na tiskové konferenci mluvil za Mancinio jeho asistent - Siniša Mihajlovič. "Před posledními zápasy jsme získali podstatnou výhodu," těšil se bývalý vynikající exekutor přímých kopů. "Jsme šťastní, konec ale ještě není. Dnes jsme hráli špatně, hlavně v prvním poločasu. Chlapci tvrdě bojovali a dali do toho vše. Torino se mi velmi líbilo, hrálo dnes velmi dobře. Pokud tak budou hrát i příští kolo v Římě, získají nějaké body."

pokračování...  


"Narušili jsme jejich hru několika taktickými změnami," pokračoval Mihajlovič. "Vystřídali jsme Cambiassa a Balotelliho z bezpečnostních důvodů. Cambiassa bolí lýtko a Balotelli nebyl opatrný. Protihráči ho chtěli vyprovokovat, aby dostal žlutou kartu. Nemyslím, že to bylo správné, ale tohle se stává. Když jsem ještě hrál, dělal jsem mladým klukům od soupeře to samé." Kdyby Balotelli dostal žlutou kartu, nemohl by příští zápas hrát. Na další zápas - derby by ale k dispozici již byl. "Mario je férový hráč, protihráče nikdy neprovokuje. Protože ho chceme na další zápasy, raději jsme ho stáhli. Je pro nás velmi důležitý. A že má stejně tak dobré přímé kopy jako jsem je měl já? Nemožné..." usmíval se Siniša. "Ale pár gólů jsme po nich již dali."

Při utkání pršelo a tak trávník v optimálním stavu nebyl. "V takovýchto zápasech přicházejí nečekané problémy. Dokázali jsme proměnit hned první šanci a tím pádem jsme byli ve výhodě." Proti Livornu neztratil AS Řím jen body, ale také Tottiho, který se zranil. "Mancini i já přejeme Tottimu, nejlepšímu hráči Itálie, aby se co nejrychleji uzdravil. Doufáme, že se na trávník vrátí, jak jen to bude možné."

Kapitán týmu Javier Zanetti byl spokojen s výhrou. "Je to jediná věc, která se počítá. Celých devadesát minut jsme ale trpěli." Julio Cruz měl přirozeně radost i ze svého gólu. "Body jsou ale důležitější, máme díky nim větší náskok na Řím," řekl Argentinec. "Turín hrál velmi dobře a v nastavení byl lepší než my." Stankovič výkon svého týmu zkritizoval. "Nehráli jsme špatně. Hráli jsme velmi špatně," doslova řekl. "Ještě scudetto nemáme, jsme ale na dobré cestě. Turín odehrál báječný zápas."

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 20/04/08 - Zástupci Interu na námluvách s Ronaldinhem
Další článek: 22/04/08 - Mourinho, Drogba a Lampard v černomodrém?
1278


Diskuze

216


 
Související články
Na Inter čeká oslabený FC Turín