FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter si jede pro postup do Říma
06/05/08 - Lazio 06/05/08 - Ve středu (20.45) přivítá na Olympijském stadionu v Římě místní Lazio v odvetě semifinále Italského poháru Inter Milán. Šance obou mužstev na postup do finále jsou vyrovnané, neboť první zápas skončil bezbrankovou remízou, i přes obrovskou šanci Rocchiho a Burdissovo nastřelené břevno.

Inter stále bojuje na dvou frontách a rád by získal obě trofeje - Scudetto i TIM Cup, přesto kouč Mancini jen stěží nasadí ideální sestavu. Na otázku, zda zvažuje, že některé hráče bude šetřit odpověděl: "Někteří budou odpočívat, někteří půjdou na lavičku a někteří budou hrát, což zahrnuje i ty, kteří hráli derby." V nominaci na zápas však žádný hráč z nedělního derby nechybí. Dokonce se v ní objevuje hned 32 hráčů, normalní je počet něco málo přes dvacet. Je to z toho důvodu, že nominovaní hráči mají ve středu dopoledne audienci u papeže.

V nominaci figurují hned čtyři brankáři. Kromě klasické trojice Cesar, Toldo, Orlandoni tam najdeme i slovinskou naději Vida Belece. Na papeže se můžou těšit i zranění - Olivier Dacourt, Walter Samuel, Ivan Cordoba a Luis Figo. Naopak chybí Zlatan Ibrahimovič, který zřejmě křesťanskou víru nevyznává.

pokračování...  


Lazio se nachází ve středu tabulky, v lize už nemá o co hrát, a tak se nepochybně plně soustředí na Italský pohár. "V prvním zápase jsme hodně promíchali sestavu a i přesto mohl tým vyhrát. Zítra to bude podobný zápas a my se pokusíme postoupit do finále," nechal se slyšet Mancini.

Lazio je v poslední době častým soupeřem Nerazzurri, ale oba zápasy hrané v posledních týdnech skončili nerozhodně. Tentokrát musí jít svěřenci Delio Rossiho do zápasu ještě s větší vůlí po vítězství, protože do finále je posune prakticky jen výhra. Jakákoli remíza vyšší než 0-0 posílá do finále Nerazzurri. Rossimu však bude chybět několik zraněných hráčů - Mourad Meghni, Simone Del Nero, Modibo Diakite a lednová posila Stefan Radu. Tommaso Rocchi, Marco Ballotta a Valon Behrami nenastoupili v posledním zápase s Palermem, ale na Inter by již měli být připraveni.

Nominace Interu:
Toldo, J. Cesar, Orlandoni, Belec, Cordoba, Zanetti, Maxwell, Maicon, Burdisso, Materazzi, Rivas, Samuel, Chivu, Fatic, Filippini, Stankovic, Figo, Jimenez, Vieira, Dacourt, Cambiasso, Solari, Maniche, Pelé, Cesar, Bolzoni, Pedrelli, Cruz, Crespo, Suazo, Balotelli, Siligardi.

Zdroj: goal.com/inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 06/05/08 - Inter blízko přestupu Hleba
Další článek: 07/05/08 - Moratti uklidňuje vášně
1302


Diskuze

179