FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Když byl Milito jednou nohou v Interu
06/05/09 - Crespo 06/05/09 - Nechybělo málo a Diego Milito, útočník Janova, který patří s devatenácti góly mezi elitní střelce tohoto ročníku Serie A, mohl snadno skončit v Interu Milán. Bohužel pro Inter se tak nestalo a Diego i nadále dává góly v černočerveném dresu. Co však zhatilo celou, slibně se rozvíjející, transakci?

Úsměvné a kuriózní bylo zakončení působení Diega Milita v Interu Milán, které skončilo dříve, než vůbec mohlo začít. Vedení obou klubů se totiž 31. ledna dohodlo na přestupních podmínkách za argentinského prince, jak se Militovi v Itálii přezdívá, do Interu Milán. Nerazzurri jakoby chtěli zopakovat situaci při přestupu Ricarda Quaresmy, protože stejně jako v Portugalcově případě, i zde šlo o poslední den přestupového období.

pokračování...  


Opačným směrem měl naopak odejít Crespo a na hostování do konce sezony pak i mladý italský supertalent Mario Balotelli, kteří s přestupem souhlasili. Vše nakonec zhatil jeden vypnutý telefon: ten agenta hráčů Diega Milita a Hernána Crespa, kterým je Fernando Hidalgo.

Když vezmeme v potaz, jak se situace v Interu vyvíjela v dalších měsících, kdy klub ukončil spolupráci s drahou milenkou Adrianem, můžeme říci, že Mourinha nedotažení transferu zpětně mrzí dvojnásob.

Zdroj: tuttomercatoweb.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 05/05/09 - Agent Ibrahimoviče nabídky na přestup neodmítá
Další článek: 11/05/09 - Mourinho: Omlouvám se fanouškům
1660


Diskuze
komat   (07/05/09 15:33:02)

Osobně souhlasím. Jsem proti tomu, aby do týmu chodili starší hráči a jenom doufám, že z Balotelliho časem bude novej Ibrahimovič
a ne další Adriano.

patqa   (07/05/09 10:04:59)

Mrzet? Vzdyt by jsme v tom treansferu prisli o Maria, ktery se za sanci odvdecil goly. Jeste, ze to nedopadlo.

Zlatan   (06/05/09 16:35:54)

to je dobre ze nepride.......radsej nekoho mladsieho...tento tu by bol tak na 1-2 sezony podobne ako crespo.............. 


348