FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Crespova mise v Interu končí, jde do Janova
30/05/09 - Crespo 30/05/09 - A je tu další pohyb na trase Inter - Janov. Tentokrát jde o zkušeného útočníka Hernána Crespa, kterému k 30.6.2009 vyprší smlouva u Nerazzurri. Inter o její prodloužení zájem neměl, a tak se Argentinec musel poohlížet někde jinde. Zájem měla Fiorentina, Crespo dal ale přednost Janovu, kde podepsal dvouletý kontrakt.

A právě délka kontraktu byla pro Crespa při jeho uvažování o budoucnosti rozhodující. "Fiorentina učinila nízkou nabídku a pouze na jeden rok," vysvětluje hráčův agent Fernando Hidalgo. "S Janovem jsme se dohodli na dvou letech, což je důležitá známka důvěry v Hernána."

Crespovi bude v červnu již 34 let a vzhledem ke snaze Mourinha omladit a zkvalitnit kádr je neprodloužení smlouvy s tímto hráčem logickým a očekávaným krokem. Janov bude Crespovým už pátým italským klubem po Parmě, Laziu, AC Milán a Interu.

pokračování...  


Nezodpovězenou otázkou zatím zůstává případ Ricarda Quaresmy, který se vrací do Interu z hostování v Chelsea a o kterého se také zajímá Janov. Dokonce již existuje dohoda mezi kluby, jak tvrdí šéf Janova Presiozi: "Je to velmi jednoduché. Existuje dohoda mezi oběma kluby, nyní potřebujeme jenom podpis hráče. Nemyslím si, že zde budou nějaké velké problémy. Sejdeme se příští týden, abychom vše vyřešili." Sám Quaresma se ale přesunu do Janova brání a rád by dostal druhou šanci v Interu.

Zdroj: channel4.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 28/05/09 - Deco a Mourinho opět spolu?
Další článek: 30/05/09 - Figo: Všem Interistům tisíceré díky
1677


Diskuze

247