FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Moratti o Mourinhovi a možná napraveném Balotellim
11/05/10 - Moratti 11/05/10 - Massimo Moratti si povídal s novináři o napraveném Balotellim a José Mourinhovi, u kterého si není jistý, zda u týmu zůstane.

V posledním zápase proti Chievu došlo k jedné překvapivé věci. Když byl Mario Balotelli, který hrál od začátku utkání, střídán, povstali téměř všichni diváci a tleskali. Mario jim odpověděl potleskem. V zápase sice vstřelil gól, ale tradičně se z něho příliš neradoval. Posun je tak aspoň v tom, že je na jeho tváři občas vidět úsměv a snaží se hrát pro tým.

"Je to přirozené znamení od fanoušků, kteří dokážou ocenit hru šampiona, tvrdou práci a jeho užitečnost," říká prezident Interu Massimo Moratti. "Nemyslím, že v tom je nějaký předsudek." Balotelli má od fanoušků ještě šanci a věřím tomu, že pokud se bude chovat rozumně, na všechny jeho skandály včetně vzteklého zahození dresu po zápase s Barcelonou se zapomene.

pokračování...  


Diváci na stadionu také tleskali a uctívali José Mourinha. "Já bych měl také," tvrdí Moratti. "Je to kouč, který toho od svého příchodu do klubu dokázal velmi mnoho. Má platnou smlouvu a tak každý se s ním snaží vyjít s vášní, láskou, uznáním a vším, co člověk může ukázat." Mourinho je v italském fotbale nespokojený. Tvrdí, že Inter miluje, ale Italský fotbal ho nesnáší a ani jemu se nelíbí. "Opravdu nevím, jak ho v Miláně udržet," říká prezident.

Mourinho tvrdí, že svoje smlouvy dodržuje, na druhou stranu sní o návratu do Anglie. Proti španělské lize by asi také nebyl. Momentálně se spekuluje o velkém zájmu ze strany Realu Madrid. "To jsou věci mimo náš klub. My dokonce ani nevíme, zda ty věci, o kterých se mluví, jsou pravda, takže proč bychom o nich měli mluvit my." Loni v létě se o odchodu Mourinha spekulovalo také. Skončilo to tím, že Moratti trenérovi zvýšil plat. Možná, že letos to bude stejné. Třeba právě o to Mourinho jde...

Inter mezi únorem a březnem zpomalil. Zdá se, že to bylo plánované, aby pak na konci sezony byl plný síly. "Nevím, jestli to bylo plánované, ale možná to týmu pomohlo k současné formě. Jsem velmi rád, že vidím hráče tak silné."

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 11/05/10 - Osudová Siena - o titul znovu proti ní
Další článek: 13/05/10 - Italská jízda
1924


Diskuze

538