FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Preview: FC Barcelona - Inter Milán

17/02/03 - Barca prohraje

17/02/03 - V úterý ve 20.45 začne na Nou Campu superzápas mezi domácí FC Barcelonou a Interem Milán, Liga mistrů pokračuje třetím kolem. Za Inter nemůže nastoupit Gabriel Batistuta, protože si již tuto soutěž zahrál v dresu AS Řím. Zranění nově vyřadilo i obránce Marca Materazziho. Ze stejného důvodu nemůžou hrát ani další: Crespo, Emre, Almeyda, Adani...

FC Barcelona vyměnila trenéra a po pěti zápasech bez výhry o víkendu ve španělské lize vyhrála v katalánském derby nad Espanyolem 2:0 na jeho hřišti. Radomir Antiče se může se svým týmem zapsat do historie. Pokud v úterý "Barca" porazí Inter Milán, vyhraje pojedenácté za sebou a vymaže z historických tabulek soutěže AC Milán. "Výhra je poloviční vstupenka do čtvrtfinále a navíc potřebujeme zvednout sebevědomí," došlo útočníkovi Patricku Kluivertovi.


Nominace trenéra Cúpera: Toldo, Fontana; J.Zanetti, Cannavaro, Cordoba, Gamarra, Coco, Pasquale; C.Zanetti, Okan, Dalmat, Di Biagio, Guglielminpietro, Morfeo, Conceiçao; Recoba, Kallon, Vieri.

Fandové Barcy a Interu společně plánují překvapení pro Ronalda. V ochozech budou k vidění transparenty s nechutnými vzkazy. "Ronaldo – Kdekoliv jsi hrál, opustil jsi jen málo přátel. Nevděčníku."


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 10/02/03 - Zlatý míč Interu vyhrál na podzim jasně Vieri
Další článek: 23/02/03 - Recoba dostal distanc na tři zápasy
204


Diskuze

546