FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Julio Cesar je na sebe naštvaný
12/09/11 - J.Cesar 12/09/11 - Podíl na prohře v Palermu 3-4 má i brankář Julio Cesar. Brazilská reprezentační jednička se nebála přiznat chyby. "Jsem na sebe skutečně hodně naštvaný," řekla pro televizní stanici Sky Sport Italia.

"Byl to skvělý zápas. Po té, co ale dal Micccoli gól z přímého kopu, byl jsem na sebe naštvaný. Snažil jsem se ho vidět, jenže jsem se přitom moc hnul doleva a pak jsem to měl daleko k tyči. Navíc jsem po míči šel špatnou rukou," řekl Julio Cesar, který si na balón sice sáhl, ale vytěsnit ho ven z brány nedokázal.

"U čtvrtého gólu jsem měl být o jeden krok vzadu, pak bych byl schopný míč vyrazit. Že jsem na sebe příliš tvrdý? Jako brankář Interu a Brazílie musím být schopný zkritizovat i sám sebe. Jestli budu chtít za trest jít domu zase pěšky? Tentokrát je to docela daleko, budu se snažit chytit letadlo... Byl to první zápas, vždycky je potřeba se něco naučit."


Zdroj: inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 08/09/11 - Materazzi bude v klubu pomáhat
Další článek: 12/09/11 - Seria A 2.kolo - Souhrn
2243


Diskuze

203


 
 Neděle 11/09/11 20:45, Serie A, 02.kolo 
PALERMO4:3INTER
[rozhovor]
Související články
Seria A 2.kolo - Souhrn
Gasperini: Hodně věcí k vylepšení