FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Blíží se návrat Maria Balotelliho?
05/04/12 - Balotelli 05/04/12 - Génius nebo věčně zlobivé dítě? Mario Balotelli je i dva roky po odchodu z Interu Milán tak trochu kombinací obého. Jeho výstřelky v Manchesteru City asi už dosáhly vrcholu, spoluhráči s ním mají veliký problém a i trenéru Mancinimu, zdá se, došla trpělivost. Jeho letní odchod od Citizens, kteří i díky problémům se SuperMariem prohrávají v boji se slavnějšími United souboj o titul, je vysoce pravděpodobný. Kdo by však o takovéhoto problémového hráče stál?

Ze slov Marca Brancy vyplývá, že takovýmto klubem možná je Inter Milán, tedy klub, který Mariovi otevřel dveře do velkého fotbalu a klub, ze kterého Mario za 22milionů eur do City odešel. Branca byl na Balotelli dotázán na tiskové konferenci svolané kvůli Freddy Guarínovi. "Tohle není vhodný čas ani místo mluvit o Mariovi," řekl nejdříve, posléze však dodal: "Budeme se o tom bavit opět za měsíc nebo za dva, tedy až současná sezona skončí."

pokračování...  


"Tahle sezona není pro klub povedená, příští rok si samozřejmě chceme vést mnohem lépe," dodal ještě Marco Branca - osoba v klubu odpovědná za přestupy. Koneckonců i Massimo Moratti připustil, že nabídku za Balotelliho před začátkem současné sezony zvažoval.

Zdroj: football-italia.net


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 04/04/12 - Kdo z hrdinů NextGen Series má nejlepší vyhlídky?
Další článek: 05/04/12 - Guarín chce změnit hostování v přestup
2387


Diskuze
Dalinqoo   (05/04/12 18:39:30)

Ak príde do Interu, prestanem mu fandiť! Veď je to hanba futbalu a svojim správaním dáva obraz o celkom klube.. Nechcem aby bol
Inter plný nafúkaných deciek, čo nemajú žiadnu disciplínu!

jenky   (05/04/12 17:22:51)

Bral bych ho zpet hned !!!!!


315