FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Julio Cesar: Co jsem Rizzolimu udělal?
08/05/12 - 08/05/12 - Julio Cesar zase zavinil penaltu a dokonce v milánském derby. V dubnu se mu to stalo hned dvakrát. Proti Janovu byl dokonce vyloučen, proti Fiorentině viděl žlutou kartu. Tentokrát v tom byl ale nevině. Předtím než zasáhl Boatenga stihl pravou rukou míč vyrazit. Rozhodčí Rizzoli však nepochopitelně ukázal na značku pokutového kopu a Brazilec viděl znovu žlutou kartu. Marné byly jeho protesty, nepomohla ani diskuze jeho spoluhráčů. Takto si svůj jubilejní 300. zápas nepředstavoval...

Před zahráním pokutového kopu se mu vůbec do brány nechtělo. Připraveného Ibrahimoviče chtěl vykolejit, nejprve zdržoval, dlouho si upravoval dres, pak k němu přišel a něco mu říkal. Usmíval se na něj a snažil se ho rozesmát. Bývalý Interista byl však plně soustředěn a následně penaltu nekompromisně proměnil. Při oslavách pak Cesarovi na dálku vysvětloval, že to bylo zbytečné. Na konci zápasu bylo vidět, že celou situaci brali oba v pohodě a smáli se tomu. Julio Cesar odchytal velký zápas a nejenom se svým výkonem může být spokojen. Inter vyhrál 4-2 a svého měststkého rivala tím připravil o titul.

pokračování...  


"Byl jsem trochu naštvaný," vrátila se k ikriminovanému okamžiku brankářská jednička nerazzurri a brazilské reprezentace, která podala velmi dobrý výkon. "Velmi naštvaný, protože to nebylo poprvé, co se to s Rizzolim stalo. Před pár lety v Neapoli mi také zapískal penaltu, přestože jsem naplno zasáhl míč. Střelu jsem chytil [březen 2008, Inter ale stejně prohrál 0-1, pozn. redakce] a on mi povídá: Vidíš? Aspoň si díky mě předvedl pěkný zákrok. Dnes se stalo to samé. Ptal jsem se ho, co proti mě má. Teď nebudu moct chytat proti Laziu, protože už jsem měl tři žluté karty."

"Byl to ale stejně super zápas, výhru jsme si naprosto zasloužili. Speciální to bylo pro mě, 300. zápas a také proto, že jsme vyhráli. Jsme šťastní... a na nohou."

Druhá branka AC přišla krátce po výkopu druhého poločasu. "První půle byla odehráná krásně. Pak to Ibrahimovič udělal chytře, ale nebylo to poprvé, co jsme pod Stramaccionim otočili zápas. Věřím, že tento Inter má vůli, fanoušci to viděli. Jsem rád, že tým zase ukázal svoji sílu a hlad po vítězství."

A co tedy gólman řekl Ibrovi, před tím, než kopal penaltu? "Nic speciálního. Preferuji, aby to zůstalo jen mezi námi dvěma," řekl Julio Cesar.

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 08/05/12 - Stramaccioni po derby: Zasloužené vítězství
Další článek: 08/05/12 - Ivan Cordoba po třinácti letech v klubu končí
2406


Diskuze

429


 
 Neděle 06/05/12 20:45, Serie A, 37.kolo 
INTER4:2AC MILáN
[rozhovor]
Související články
300 odehraných zápasů pro Julia Cesara
Stramaccioni po derby: Zasloužené vítězství
Ivan Cordoba po třinácti letech v klubu končí