FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
O budúcnosti Matiasa Silvestreho a Maria Balotelliho
15/11/12 - 15/11/12 -Zakaždým, keď je Mario Balotelli povolaný do Talianskej reprezentácie, tak sa v médiach objavia správy, že sa o neho zaujímajú oba kluby z Milána. Adriano Galliani a Massimo Moratti, čas od času monitoruju situáciu v Manchestri City. Špekulácie nabrali na otáčkach, keď Mario sledoval nedeľňajší zápas s Tottenhamom z tibúny. Prípadný transfer vylúčil Balotelliho agent Mino Riola: "Nemáme žiadné plány spojené s Mariovým prestupom do Talianska. Môj klient má platný kontrakt s Manchestrom City a tento dodrží. Všetko je súčasťou tejto hry. To neznamená, že chce Mário s Manchestru odísť".

Všetci však poznáme Mina Raiolu, ktorý má z každého prestupu províziu a preto je veľmi pravdepodobné, že jeho slová už v januári platiť nemusia...

pokračování...  


Pietro Lo Monaco prehovoril o budúcnosti Matiasa Silvestreho, ktorého predchádzajúce výkony vo farbách Interu nepatrili medzi najvydarenejšie. Špekuluje sa, že Nerazzurri nebudú chcieť vykúpiť Argentínčana, ktorý je v súčasnosti v Interi na hosťovaní. K tomu sa vyjadril direktor Palerma: "Nie sme pripravený na to, že sa Silvestre vráti späť. Slová o jeho návrate sú vytrhnuté z kontextu. Všetci vedia, že v našej zmluve je klauzula o jeho definitívnom vykúpení, iná možnosť neprichádza do úvahy."

Taktiež sa vyjadril na adresu mladého útočnika Interu Marca Livaju: Prehodnocujeme jeho kvalitu, ale v súčasnej dobe je ešte veľmi ďaleko, aby sme ním boli zainteresovaní.

Zdroj: football-italia.net/fcinternews.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 12/11/12 - Stramaccioni: Porážka naše nadšení neuhasí
Další článek: 15/11/12 - Guarín si po zápase s Atalantou nezahraje
2504


Diskuze

375