FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Pohár s Veronou dochytal Rodrigo Palacio
19/12/12 -
19/12/12 - Andrea Stramaccioni po výhře 2-0 nad Hellas Veronou v osmifinále Italského poháru chválil hlavně Rodriga Palacia. Argentinský útočník sice gól nedal, ale trenéra potěšilo to, že ho nedostal. V 79.minutě totiž v bráně nahradil zraněného Castellazziho, který si při jednom zákroku zřejmě vyhodil rameno. Trenér chvíli předtím vystřídal třetího hráče a tak do brány musel někdo z pole.

Stramaccioni byl na lavičce hodně nervózní. Věděl, že by se doposud jasný zápas mohl změnit v drama. Navíc to byla částečně jeho vina, že se střídáním nepočkal. Castellazzi měl potíže s rukou již chvíli předtím a už tehdy to v jednu chvíli vypadalo na to, že by mohl střídat. Palacio si ale vedl bravurně a na výsledku se již nic nezměnilo.

pokračování...  


Fotogalerie Italský pohár, Osmifinále -> Inter - Hellas Verona - zobraz všechny fotky


Fredy Guarín 


McDonald Mariga 


Antonio Cassano 


Rodrigo Palacio 


Antonio Cassano 


Rodrigo Palacio 


Guarín a Nagatomo 


Luca Castellazzi 


Inter 


"Verona začala velmi dobře, my měli šance díky Alvarezovi a Palaciovi," řekl Stramaccioni. "Po přestávce jsme tempo zvýšili a vstřelili dvě branky. Ale pokud nemáme o výsledek strach až do konce, tak nejsme šťastní. Palacio byl v bráně excelentní - budu o něm jako a alternativě vědět! Dnes to bylo těžké, na hřišti byli tři hráči - Chivu, Mariga a Duncan, kteří dlouho nehráli. Potřebují trochu času, aby si zvykli. Duncan mě svým výkonem potěšil."

"Chivu hrál dobře, splnil moje očekávání. Má velkou sílu. Castellazziho zranění? Po prvním úderu, po kterém ho bolela ruka, mi doktoři řekli, že si nemám dělat obavy. Bohužel pak přišel další..."

Nakonec Stramaccioni mluvil i o stopce v lize pro Guarína, proti které se klub odvolal: "Věříme si, že to vyjde. Viděli jsme zdůvodnění a všichni si myslíme, hráč nic špatného neudělal."

Trenér Verony své hráče kritizoval za neproměněné šance. "V záloze jsme udělali pár chyb, ale klíčové byly zmařené šance. Zápas mohl být ještě 20 minut před koncem otevřený, zvláště když ho Inter dohrával o deseti hráčích," řekl Mandorlini. "Sen je u konce, naším hlavním cílem ale pohár nebyl."

Branky Interu zařídili Cassano a Guarín. Nerazzurri se ve čtvrtfinále utkají s vítězem duelu Neapol-Bologna.Zdroj: inter.it/football-italia.net


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 17/12/12 - Cristian Chivu: Jsem zpět
Další článek: 19/12/12 - Mladíček Duncan se ve středu zálohy neztratil
2518


Diskuze

364


 
 Úterý 18/12/12 21:00, Italský pohár, Osmifinále 
INTER2:0VERONA
[rozhovor]
Související články
Mladíček Duncan se ve středu zálohy neztratil