FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Cambiasso: Šel jsem se omluvit do jejich kabiny
01/04/13 - 01/04/13 - Po slušném výkonu proti vedoucímu celku Serie A Inter přesto s Juventusem prohrál 1-2. V tabulce je momentálně sedmý a ztráta na třetí místo zaručující vstup do Ligy mistrů je obrovská - 10 bodů. "Dovolili jsme jim dát rychlý gól," řekl Esteban Cambiasso. "Dokázali jsme reagovat a ukázali jsem, že s takovýmto stavem se nesmíříme. Snažili jsme se až do konce, ale nedokázali jsme to."

V momentě, kdy rozhodčí ukončil zápas, ošklivým způsobem argentinský záložník zajel do Giovinca a prošlápl mu nohu. Po zásluze uviděl červenou kartu. Cambiasso se po chvíli omluvil a pak ještě zašel do kabiny soupeře. El Cuchu v předchozích 277 zápasech za Inter ještě nikdy vyloučen nebyl. Dokonce ani v předchozích dvou letech v Realu Madrid. "O mě mluví má minulost. Oni situaci pochopili. Chápali to v souvislosti s vývojem zápasu. Okamžitě jsem šel do jejich šatny zjistit jeho stav. Ihned po faulu jsem se zrovna dobře nezachoval. Naštěstí na tom tak špatně není."

pokračování...  


"Když se zaměříte na mou minulost, zjistíte, že jsem nikdy nikomu ublížit nechtěl. Doufám, že se brzy zotaví a bude rychle na trávníku zpátky. Stalo se to z nedbalosti. Nebudu vám říkat, že ne."

"Třetí místo? Myslíme zápas od zápasu. Neděláme žádné kalkulace. Mysleli jsem na tři body, pak se uvidí. Do každého zápasu musíme vstoupit se správným odhodláním a se snahou neustále se zlepšovat."


Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 30/03/13 - Stramaccioni: Prohrát jsme si nezasloužili
Další článek: 01/04/13 - Zanetti: Velmi dobrý výkon
2579


Diskuze
dankovski   (02/04/13 01:52:15)

paneboze je to taky jen clovek a ma pravo vytict ... to se holt stane v zivote kazdymu , rozhodne to neschazuje u me jeho serii
bez cerveny a to jak hraje celou dobu u nas ... je to gentleman fotbalu na def. stit, ale je to taky jenom clovek ... !!!

kosice.fan   (01/04/13 22:30:45)

Cuchu to podla mna spravil v nervozite, predsalen sekundy do konca zapasu, lopta uplne na opacnom poli ihriska a v moci Juventusu,
tam uz nemalo vyznam ist do suboja a uz vobec nie slapakom. U mnohych tymto zakrokom Cuchu klesol.

Recoba Inter   (01/04/13 15:16:49)

Tom uan isám nevěří.Tímhle o mě Cuchu klesl.


296


 
 Sobota 30/03/13 15:00, Serie A, 30.kolo 
INTER1:2JUVENTUS
[rozhovor]
Související články
Stramaccioni: Prohrát jsme si nezasloužili
Zanetti: Velmi dobrý výkon
Choreografie na Juventus