FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Andreolli: Můj sen se stal skutečností
22/07/13 - 22/07/13 - Jaké sny a cíle mají fotbalisté z Interu Milán? To zajímá nejednoho fanouška. Někteří z nich dostali možnost zeptat se Marca Andreolliho, Maura Icardiho a Diega Milita na to, co je zajímalo.

Nejsou to jen fotbalové výsledky, ale také celá kultura klubu a přístup, co tvoří tým, který dokáže zvítězit. Jaké jsou sny hráčů Interu Milán? To prozradili svým fanouškům někteří hráči těsně před začátkem nové sezóny.

„Můj sen se splnil. Každý den musím dokazovat, že jsem hoden toho, abych oblékal tento dres. V současné chvíli myslím hlavně na to, abych se ještě zlepšil, protože moje touha po návratu byla opravdu velká. Fanoušci? To je to hlavní, o čem fotbal je, protože bez nich by nic z tohoto nemělo smysl,“ prozradil Marco Andreolli.

pokračování...  


Mnoho fanoušků zajímá, kdy už se do týmu vrátí Diego Milito. Ten však stále nechce potvrdit žádný termín. „Opravdu ještě nemůžu s přesností říct, jak to všechno bude a nechci tady střílet od oka žádná data. Já i doktoři se snažíme odvést tu nejlepší práci, protože se už opravdu nemůžu dočkat toho okamžiku, až budu zase na hřišti a budu moci všem věrným fanouškům oplatit jejich podporu,“ odpověděl Milito.

Fanoušky také zajímalo, jak bude vypadat budoucnost Icardiho a zda bude hrát za italský národní tým. Ten však fanoušky ujistil, že jeho hlavním cílem je odvést výsledky v Interu a teprve pak bude přemýšlet o své kariéře v národním mužstvu. Andreolli dodal, že mužstvo se na novou sezónu musí nejdříve pořádně poznat, aby bylo schopné podávat požadované výsledky. Fanoušci najdou další informace o Interu Milán i nabídky na fotbalové tipy na bet365.

Zdroj: inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 16/07/13 - Turnaj v New Yorku: 1.AC, 2.Inter, 3.Sparta. Scifi?
Další článek: 02/08/13 - Matias Silvestre jde na hostování do AC Milán
2629


Diskuze

350