FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Javier Zanetti: Končit ještě nechci a trenérem nebudu
04/09/13 - 04/09/13 - "Přestat hrát? Ani zdaleka ne. Hned jsem věděl, že je to přetržená Achillova šlacha a první na co jsem myslel bylo to, zda budu schopný se pak vrátit na hřiště," řekl Javier Zanetti pro belgický magazín o svém zranění.

"Dostal jsme mnoho přání, jedno bylo od Beckhama. Často jsme spolu hráli, ale nikdy jsme se přáteli nestali. Napsal mi: Netrap se, měl jsem to stejné zranění. Vrátíš se silnější než předtím. Pak přišla zpráva také od Mourinha, ale ta překvapivá nebyla. Vždyť on je součásti našeho klubu vlastně pořád. Myslím, že se k nám dříve nebo později vrátí, ale to už asi na hřišti nebudu."

"Trenérem Interu? Nesmysl. Stejně tak zvěsti o tom, že Argentinci v kabině vládnou," řekl čtyřicetiletý kapitán nerazzurri, který se vážně zranil 28.dubna v utkání proti Palermu. O pár dní později se podrobil operaci a prodloužil o rok smlouvu. V klubu je 18.rok a byl první posilou, kterou prezident Moratti koupil, když se ujal dirigenství v roce 1995.

pokračování...  


"Vždycky jsem říkal Morattimu svůj názor, ale každý, kdo si myslí, že mohu ovlivnit jeho rozhodnutí, mě přeceňuje. Nemohu. Až s aktivní fotbalovou kariérou skončím, chci být spojkou mezi prezidentem a týmem. Prostě typ člověka, co dokáže zpracovat média."

Zdroj: Belgian Sports/Voetbalmagazine


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 04/09/13 - Mazzarri: Stále se musíme zlepšovat
Další článek: 16/09/13 - Mazzarri: Vyrovnání nás psychicky ovlivnilo
2653


Diskuze

347