FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Marco Fassone překvapivě v Interu skončil
25/09/15 -
Generální ředitel Interu Marco Fassone k radosti většiny fanoušků konečně odchází klubu. Ti mu nemohou odpustit jeho předchozí působení v Juventusu. V hledišti vyvěsili transparent s nápisem "Fassone, hra skončila."

pokračování...  


Fassoneho odchod je překvapující kvůli tomu, že přišel v rozeběhnuté sezoně. Samotný ředitel byl překvapený: "Nečekal jsem to. Přestupový trh jsme uzavřeli se ztrátou 18 milionů eur, ale všechno to bylo se souhlasem prezidenta Ericka Thohira. " Fassone byl viditelně zaskočený a v kabině se s hráči emotivně rozloučil. Bylo evidentní, že se snaží ubránit slzám.

K ukončení spolupráce došlo již 18.září. Oficiální prohlášení vydal Michael Bolingbroke: "Chtěli bychom Markovi je za ho práci, kterou tu vykonával přes tři roky, poděkovat. Vždycky dělal pro klub to nejlepší a do budoucna mu přejeme hodně úspěchů."

Jak komentoval odchod Fassoneho Javier Zanetti? "Tuto změnu jsme museli udělat. Ale v práci budeme pokračovat stejným způsobem. Všichni se snažíme být týmu užiteční a vrátit ho do špičky." Trenér Roberto Mancini? "Chtěl bych mu poděkovat za pomoc a podporu, vždycky byl k dispozici jako všichni ostatní ředitelé. Přeji mu vše nejlepší, ale aktuálně mě zajímá jen příští zápas."

Fassoneho povinnosti a odpovědnosti si mezi sebe rozdělí Michael Bolingbrok a Javier Zanetti.

Zdroj: inter.it/fcinternews.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 24/09/15 - Mancini: Naše cesta se nemění
Další článek: 05/10/15 - Mancini: V šancích musíme být přímočařejší
2799


Diskuze

295