FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Kádr Pescary je pro fanouška Interu zajímavý
30/08/16 -
30/08/16 - Za normálních okolností nevěnují příznivci fotbalu klubům jako Pescara větší pozornost, ale v této sezoně se alespoň vybrané hráče určitě fanouškům s černomodrým srdcem vyplatí sledovat. Několik jich je totiž díky dobrým vztahům mezi vedeními obou klubů spjato s Interem a v průběhu aktuální sezony si nevedou vůbec špatně. Pojďme si je tedy přiblížit.

pokračování...  


V útočné řadě si prvního všimneme Gianclucu Caprariho. Stále ještě 23 letý středový útočník je od července tohoto roku hráčem Interu, odkud ale odešel zpátky do Pescary na jednoleté hostování. Za částku kolem čtyř milionů eur se to zdá být výborná koupě. V minulé sezoně výrazně pomohl Delfinům k postupu mezi italskou elitu, když na třináct branek přihrál a stejné množství i sám vstřelil. Navíc hned v prvním kole probíhajícího ročníku se dokázal trefit do sítě Neapole, když prokázal svůj důraz ve vápně. Vypadá to, že se máme budoucí rok na co těšit.

Gianlucův gól proti Neapoli:Prezentace jeho dovedností:Caprarimu dělá kolegu v útoku Rey Manaj. Mladý Albánec v Pescaře hostuje stejně jako Gianluca, právě kvůli němu ale (pochopitelně) nepatří do základní sestavy trenéra Odda. Rey zatím odehrál jenom 41 minut, i to mu ale stačilo na skórování: v druhém kole snižoval na stadionu Sassuola. V minulém ročníku nikde nehostoval, ale za A-tým dostal šanci nastoupit jen k 131 minutám a proto je hostování právě v Pescaře určitě správným řešením. Taky se objevoval v utkáních Primavery, kde pravidelně patřil mezi hlavní osobnosti zápasů. Rey má tedy v této sezoně šanci ukázat, že přechod od juniorského fotbalu k seniorskému zvládl a zabojovat tak o místo v kádru Interu pro příští rok.

Branka Manaje proti Sassuolu:V obraně nováčka můžeme najít další dvojici, tentokrát ale bývalých hráčů nerazzurri. Ve středu obrany hraje Hugo Campagnaro. Argentinský stoper je dobře známý díky dvouletému působení v Internazionale, kde přestoupil z Neapole. V létě minulého roku ho jako volného hráče podepsala Pescara. Kvůli zranění k souboji prvního kola nenastoupil, ten druhý ovšem již odehrál celý. Podle webu transfermarkt.de byl právě tento duel jeho dvoustým soubojem v Serii A. Hugovi už je taky 36 let, a proto budou jeho zkušenosti při pokusu Pescary o záchranu stěžejní.

Posledním hráčem a zároveň druhým z dvojice obránců je 23 letý Cristiano Biraghi. Pescara ho získala v létě za čtyři miliony eur, což je vzhledem k tomu, že v dresu Interu odehrál jen 90 minut, a to ještě v roce 2010, výborný obchod pro obě strany. Vzhledem k svým ambicím získali modrobílí kvalitního levého obránce, Inter naopak nevyužitého hráče prodal za pěkné peníze. Cristiano totiž jenom střídal kluby v rámci půjček ze svého domovského klubu: zahrál si za Cittadellu, Chievo či Granadu.

Zdroj: FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/08/16 - Proč Inter úvodní utkání nezvládl?
Další článek: 04/09/16 - Letní mercato 2016: Velké shrnutí
2870


Diskuze

324