FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Pioli: Vždycky jsem byl v srdci fanouškem Interu
10/11/16 -
Stefano Pioli je v kabině Interu jen pár dní a už má hodně na pilno. Začal pracovat na mentálním stavu svých hráčů v kabině. Připomíná jim, že kvalifikovat se do Ligy mistrů je stále možné a že hráči musí věřit svým schopnostem. S každým hráčem pak měl i individuální pohovor, začal u kapitána Maura Icardiho. Na oficiálním představení pak pro Inter Channel řekl: "Jsem potěšen a hrdý, že tu můžu být, priorita je nyní poznat klul a každého, kdo tu pracuje. Podmínky tu jsou skvělé a každý hráč musí ukázat, že je s námi na palubě," řekl bývalý trenér Lazia.

pokračování...  


"Čeká nás hodně práce. Tohle je Inter a musíme být úspěšní. V tabulce nyní nejsme tam, kde bychom měli být v tento okamžik. Naším jasným cílem je vrátit Inter tam, kam patří. Moje kariéra mě doposud zavedla na trochu jinou cestu, ale v srdci jsem byl vždy fanoušek Interu." 51letý trenér pak poslal vzkaz všem fanouškům nerazzurri: "Vím, jak jste vášnivý. Inetr je skvělý klub a my uděláme vše, aby byl znovu úspěšný a vítězný tým hrající vzrušující fotbal."

"Chceme třetí místo. Abychom to dokázali, musíme ze zbývajících 26 zápasů získat 55 bodů. To znamená v průměru 2,11 bodu na zápas. Těžké, ale ne nemožné, pokud se podívat na to, jak silnou soupisku Inter má."

Bývalý hráč Walter Samuel začne dělat asistenta Piolimu od příštího týdne. Nejprve v Argentině odehraje rozlučkový zápas Diega Milita, který končí s aktivní kariérou.

Fotogalerie Trenér Stefano Pioli - zobraz všechny fotky


Santon a Pioli 


D'Ambrosio a Pioli 


Stefano Pioli 


Stefano Pioli 


Stefano Pioli 


Stefano Pioli 


Icardi a Pioli Zdroj: corrieredellosport.it/inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 24/10/16 - Podle mnoha statistik patří Inter k nejlepším
Další článek: 21/11/16 - Pioli: Třetí být ještě můžeme
2880


Diskuze

266